Wyszukiwałeś:

Daimler

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daimler

Spróbuj też wyszukać: daimler AG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Pozostał tylko Daimler

Wczorajsze nadzwyczajne posiedzenie akcjonariuszy zakończyło definitywnietrwający 9 lat mariaż koncernów Daimler oraz Chrysler. Ostatnią niewiadomąbyła nazwa, pod jaką funkcjonować będzie teraz niemiecki koncern.

 

Daimler Trucks z nową rodziną silników

Andreas Renschler, członek zarządu firmy Daimler AG i dyrektor departamentuDaimler Trucks zaprezentował w Detroit nową rodzinę silników o nazwieHeavy-Duty Engine Platform (HDEP). Celem Daimler AG jest zastąpienie wewszystkich markach na świecie istniejących obecnie ośmiu rodzinsilników - trzema.

 

Wyniki sprzedaży Daimler Trucks w 2007

W 2007r. Daimler Trucks osiągnął najwyższy w historii wynik sprzedażysamochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Europie i Ameryce Łacińskiej(dział Trucks Europe/Latin America) – 159 900 pojazdów, czyli o12,5% więcej niż w roku ubiegłym. W skali globalnej niemiecki producentodnotował jednak spadek rzędu -9,4% do 467 700 ciężarówek.

 

Powróci Daimler?

Jest spora szansa, że w niedalekiej przyszłości do życia wskrzeszonazostanie luksusowa marka Daimler, która wraz z Jaguarem została nabytaprzez indyjski koncern Tata Motors.

 

Daimler Trucks chce Kamaza

Daimler Trucks rozważa objęcie pakietu udziałów rosyjskiego producentasamochodów ciężarowych, marki Kamaz

 

Daimler Trucks kupuje firmę Kamaz

12 grudnia br. Daimler AG, Kamaz, agencja państwowa "RussianTechnologies" oraz Troika Dialog podpisały w Moskwie umowę, w ramachktórej Daimler Trucks obejmie 10% udziałów rosyjskiego producentapojazdów ciężarowych.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Daimler: autobusowe wyniki za 2008 r.

Koncern Daimler Buses osiągnął w 2008 r. rekordowe wyniki sprzedaży,która wyniosła 40 600 autobusów i autokarów marekMercedes-Benz, Setra i Orion. To oznacza wzrost o 4 % w porównaniu w 2007r.

 

Daimler i Kamaz intensyfikują współpracę w Rosji

Pod koniec listopada 2009 r. zostały podpisane umowy pomiędzy Daimler AGa rosyjskim producentem samochodów Kamaz, na mocy którychutworzone zostały dwie spółki joint ventures. Podstawą powyższychumów jest strategiczne partnerstwo, zawarte w grudniu 2008 r. pomiędzyDaimler Trucks a firmą Kamaz, Russian Technologies oraz Investmentbank TroikaDialog. Od tego czasu Daimler Trucks posiada 10 procent udziałów wKamazie.

 

UOKiK zgadza się na spółkę Daimler/Kamaz

Utworzenie wspólnego przedsiębiorstwa przez spółki Daimler iKamaz nie naruszą konkurencji na terenie Polski - uznała prezes UrzęduOchrony Konkurencji i Konsumentów i wydała zgodę na przeprowadzenietransakcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017