Wyszukiwałeś:

Dakar X

Series X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dakar Series

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Dakar 2006: Zmiana lidera

Kolejny, już szósty etap rajdu Dakar podobnie jak wcześniejsze przyniósłzmianę na pozycji lidera. Dotychczasowego króla pustyni Carlosa Sainza,zdetronizował kolega ze stajni Volkswagena - Giniel de Villiers.

 

Góreccy w Dakar Series

„Wciąż czujemy niedosyt!” – zgodnie twierdzą Robert iErnest Góreccy, dla których dwa dni walki w ramach Central EuropeRally to nadal za mało. Na szczęście czeka ich jeszcze blisko tydzieńrywalizacji z najlepszymi off-roaderami świata, w czasie któregopokonają ponad tysiąc kilometrów w terenie.

 

Hołowczyc na mecie Rajdu dos Sertoes

Załoga ORLEN Team Krzysztof Hołowczyc /Jean-Marc Fortin zajęła 5 miejsce wklasyfikacji generalnej FIA Rajdu dos Sertoes zaliczając po drodze kilkawygranych z fabrycznymi ekipami Volkswagena i Mitsubishi. To jeden z większychsukcesów polsko-belgijskiej załogi w rajdach Cross-Country.

 

Nowy Dakar liczy 9000 km

Organizatorzy terenowego rajdu "Dakar" zaprezentowali w niedzielętrasę edycji 2009. Uczestnicy rajdu rywalizować będą na trasie długości 9tysięcy kilometrów prowadzącej przez Argentynę i Chile, ze startem imetą w Buenos Aires.

 

Nowy Dakar, nowe wyzwania

Największe wyzwanie motosportu, Rajd Dakar zostanie rozegrany na zupełnienowym terenie. Po 29 latach spędzonych w Afryce, odcinki specjalne tegoklasyka, po raz pierwszy w historii przebiegać będą po kontynenciepołudniowo-amerykańskim. Przed nowymi wymaganiami trasy muszą jednak stanąćnie tylko sami zawodnicy, ale także samochody.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Dakar Series".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017