Wyszukiwałeś:

Daniele X

Morelli X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daniele Morelli

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

F1: Kubica wysoko na liście życzeń

Brytyjscy dziennikarze uważają, że Robert Kubica negocjuje transfer dozespołu Brawn GP. Chętnych do zatrudnienia Polaka jednak nie brakuje.Wybór teamu będzie należał od decyzji Roberta - pisze PrzeglądSportowy.

 

Menadżer Kubicy: To bardzo pracowity okres

Gdy BMW ogłosiło, że wycofuje się z Formuły 1 Daniele Morelli rozpocząłposzukiwania nowego pracodawcy. - To łatwe zadanie, bo Robert już pokazał copotrafi - mówi w wywiadzie dla Rzeczpospolitej Morelli.

 

F1: Kubica w Ferrari Saubera?

Zespół Sauber nie ma jeszcze gwarancji startów w sezonie 2010,ale prace nad ocaleniem ekipy są zaawansowane - czytamy w PrzeglądzieSportowym.

 

F1: Kubica i Raikkonen w jednym zespole?

Choć nasz rodzynek w Formule 1 najczęściej wiązany jest z przejściem wprzyszłym sezonie do ekipy Renault, to niewykluczone, że plan ten możespalić na panewce. Polakiem podobno mocno zainteresowana jest Toyota,która rozmawia także z... Kimim Raikkonenem.

 

Formuła 1 nie chce stracić Renault

Zatrważające wieści jakoby szefowie Renault zamierzali wycofać swójteam z Formuły 1 nie robią wrażenia ani na Robercie Kubicy, ani na jegomenedżerze - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

F1: Kubica może trafić do Mercedesa

Schumacher albo Kubica, takie opcje według sensacyjnych spekulacji zachodniejprasy rozważa nowy fabryczny team Mercedesa - donosi Przegląd Sportowy.

 

F1: "Ta wiadomość nie oznacza, że Robert na pewno zostanie w Renault"

Robert Kubica nie ma spokojnej przerwy między sezonami.Od wczoraj wiadomo, żeRenault zostaje w F1, nie wiadomo jednak, co stanie się z polskim kierowcą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Daniele Morelli".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017