Wyszukiwałeś:

Daniele X

Morelli X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Daniele Morelli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

F1: Kubica wysoko na liście życzeń

Brytyjscy dziennikarze uważają, że Robert Kubica negocjuje transfer dozespołu Brawn GP. Chętnych do zatrudnienia Polaka jednak nie brakuje.Wybór teamu będzie należał od decyzji Roberta - pisze PrzeglądSportowy.

 

Menadżer Kubicy: To bardzo pracowity okres

Gdy BMW ogłosiło, że wycofuje się z Formuły 1 Daniele Morelli rozpocząłposzukiwania nowego pracodawcy. - To łatwe zadanie, bo Robert już pokazał copotrafi - mówi w wywiadzie dla Rzeczpospolitej Morelli.

 

F1: Kubica w Ferrari Saubera?

Zespół Sauber nie ma jeszcze gwarancji startów w sezonie 2010,ale prace nad ocaleniem ekipy są zaawansowane - czytamy w PrzeglądzieSportowym.

 

F1: Kubica i Raikkonen w jednym zespole?

Choć nasz rodzynek w Formule 1 najczęściej wiązany jest z przejściem wprzyszłym sezonie do ekipy Renault, to niewykluczone, że plan ten możespalić na panewce. Polakiem podobno mocno zainteresowana jest Toyota,która rozmawia także z... Kimim Raikkonenem.

 

F1: Kubica może trafić do Mercedesa

Schumacher albo Kubica, takie opcje według sensacyjnych spekulacji zachodniejprasy rozważa nowy fabryczny team Mercedesa - donosi Przegląd Sportowy.

 

F1: "Ta wiadomość nie oznacza, że Robert na pewno zostanie w Renault"

Robert Kubica nie ma spokojnej przerwy między sezonami.Od wczoraj wiadomo, żeRenault zostaje w F1, nie wiadomo jednak, co stanie się z polskim kierowcą.

 

F1: Kubica zostaje w Renault

Robert Kubica potwierdził, że w sezonie 2010 będzie kierowcą zespołuRenault. - Idziemy w dobrym kierunku - mówi Daniel Morelli, agent Kubicy.

 

F1: Otymistyczny stan zdrowia Kubicy

Kilkadziesiąt minut temu menadżer polskiego kierowcy, Daniel Morellipoinformował w oficjalnym oświadczeniu, że stan Roberta Kubicy, tu cytat:"zdumiewająco się poprawia". To dobre wieści dla samego kierowcy,ale także rodziny i kibiców, którzy wierzą w odzyskanie pełnejsprawności przez kierowcę i jego powrót do Formuły 1.

 

Boullier mięknie

Szef zespołu Lotus Renault GP Eric Bullier wstrzyma się z decyzją o obsadzeniu kierowców na 2012 rok. Francuz jest gotów dać więcejczasu Robertowi Kubicy na podjęcie decyzji w sprawie jego powrotu.

 

Powrót Kubicy: O co w tym chodzi?

W tym tygodniu oficjalna strona zespołu Lotus Renault GP opublikowałaoświadczenie Roberta Kubicy, który poinformował, że podjął trudnądecyzję, która mówi, że nie będzie w stanie wystartować wprzyszłym sezonie. Wczoraj jednak menadżer Roberta Kubicy przedstawiłcałkowicie inne stanowisko: "Nie rozumiem dlaczego Renault zmieniłosłowa Roberta".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Daniele Morelli".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017