Wyszukiwałeś:

Defender

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Defender

Spróbuj też wyszukać: defender 111 land rover defender defender blad cisnienie doladowania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Land Rover kończy produkcję Defender'a

Z końcem grudnia br. Land Rover zaprzestanie produkcji modelu Defender wBrazylii i przekształci się w importera.

 

Land Rover Defender dla ŻW

Pod koniec ubiegłego roku, firma JLR Warszawa podpisała z Ministerstwem ObronyNarodowej Umowę na dostarczenie 138 samochodów marki Land Rover –Defender.

 

Land Rover Defender: 3 specjalne edycje

W bieżącym roku Land Rover wprowadzi na rynek trzy specjalne edycji kultowegomodelu Defender. Pierwsza wersja pojawi się już w kwietniu pod nazwą LandRover Defender "Experience 2006".

 

Defender z podnośnikiem

Znany ze swoich terenowych właściwości Land Rover Defender 130 będzie mógłbyć też wykorzystywany teraz do innych zadań. Pomoże mu w tymspecjalistyczny podnośnik PMT 12.

 

Santana Anibal: Hiszpański Defender

Na Salonie Samochodowym w Genewie hiszpański producent aut Santana prezentujeprototyp terenowego modelu PS10 Anibal "Short Line", który stylistycznienawiązuje do brytyjskiego modelu Land Rover Defender.

 

Defender pozostaje

Zapowiadane pod koniec ubiegłego roku zakończenie produkcji modelu Land RoverDefender na szczęście, dla wielu, nie zostanie zrealizowane. Przynajmniej dokońca 2010 roku.

 

Defender nie zaliczył "testu łosia"

Dziennikarze niemieckiego wydania magazynu "Auto Motor und Sport" (AMS)przeprowadzili tzw. "test łosia" na odświeżonym modelu Land Rover Defender.Brytyjska terenówka nie przeszła tego sprawdzianu i przy prędkości 60 km/hstraciła stabilność wywracając się na bok.

 

Dwie limitowane serie Defendera

Latem tego roku w salonach sprzedaży Land Rovera pojawią się dwie specjalneserie modelu Defender - Fire oraz Ice. Na polskim rynku dostępnych będziejednak tylko 15 sztuk z tej serii.

 

Land Rover Defender jak lód i ogień

Dwukolorowe nadwozie, dwie wersje stylistyczne i komplet sportowych foteliRecaro. Tak o to przedstawiają się dwie specjalne edycje legendarnejterenówki Land Rover Defender.

 

Usterka w modelu Land Rover Defender

Przedsiębiorca JLR Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że samochody Land Rover Defender mogą posiadać wadyhamulca ręcznego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017