Wyszukiwałeś:

Delphi

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Delphi

Spróbuj też wyszukać: delphi logistyka 1234yf laferrari

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Delphi stawia na Europę Środkowo - Wschodnią

Delphi Corporation, jeden z największych na świecie dostawców rozwiązańelektronicznych i technologii systemowych odnotowuje znaczący rozwój w EuropieŚrodkowo-Wschodniej. Spośród 21 jednostek organizacyjnych w tej częściEuropy aż 7 znajduje się w Polsce.

 

Nawet dla Lamborghini - Delphi w Polsce

Koncern Delphi już od jedenastu lat prowadzi działalność w Polsce. Blisko 6tys. miejsc pracy oraz trzydziestokrotny wzrost sprzedaży (komponentywyprodukowane w polskich zakładach) doskonale odzwierciedla rozwój organizacjiDelphi w Polsce.

 

Polska i Delphi znowu razem

Po 6 miesiącach negocjacji amerykański koncern Delphi zdecydował się nakolejny etap inwestycji w naszym kraju. Dzięki inwestycji światowego koncernupowstanie ponad 260 miejsc pracy dla inżynierów w krakowskim centrumbadawczo-rozwojowym.

 

Delphi a hamulce

Delphi Product & Service Solutions założyło spółkę joint venture zRoulunds Braking Systems SAS, wiodącym europejskim producentem elementówciernych, zarówno OE (montowanych jako wyposażenie pierwszej zabudowy), jak isprzedawanych na rynku części zamiennych.

 

Nowe narzędzie Delphi

Do zestawu bezprzewodowych narzędzi diagnostycznych firmy Delphi dochodzi nowyprodukt. Będzie on pozwalał na sprawdzanie wraz z diagnozowaniem awarii wukładach komputerowych oraz klimatyzacjach.

 

Zmiany w Delphi Krosno

"Zakład Delphi w Krośnie podpisał umowę outsourcingu produkcjikomponentów automatowych. Partnerem transakcji jest spółka FA Krosno Sp. zo.o., która została dostawcą tych komponentów dla fabryki Delphi" -podała spółka Delphi w komunikacie prasowym. Do końca roku planowane jestrównież zakończenie rozmów w sprawie przejęcia produkcji komponentówtłoczonych.

 

Zakład Delphi w Tychach zostanie sprzedany

Amerykański producent podzespołów motoryzacyjnych Delphi Corporationogłosił w ubiegłym tygodniu, że fundusz Platinum Equity jest głównymzainteresowanym zakupem działu układów kierowniczych i półosi napędowych.W Polsce do tego działu należy fabryka układów kierowniczych w Tychach.

 

Inżynierowie z Delphi współpracują z AGH

W ramach Jubileuszu AGH firma Delphi przekazała model elektroniki samochodowejzaprojektowany i wykonany przez grupę inżynierów elektroników zCentrum Technicznego w Krakowie, dzięki któremu studenci AGH będąmogli zapoznać się z działaniem nowoczesnej elektroniki wykorzystywanej wewspółczesnych samochodach. Wśród ponad 800 pracownikówkrakowskiego Centrum Technicznego Delphi około 40% stanowią absolwenci AGH.

 

Koniec restrukturyzacji Delphi

Proces restrukturyzacji koncernu Delphi został zakończony poprzez przejecieaktywów przez prywatnych inwestorów - ogłosiła 6 październikafirma Delphi Holdings LLP. Jak zapowiadają wladze firmy -  ofertaproduktowa skoncentrowana zostanie na innowacjach związanych z wyzwaniamistojącymi przed producentami samochodów.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017