Wyszukiwałeś:

Delta

. Znaleziono 145 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Delta

Spróbuj też wyszukać: mazda 3 delta wymiary deetsa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 145 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Delta coraz bliżej

Najładniejsza z Lancii. Ale nie powinna mieć tej nazwy, co legendarna Delta z lat 80. Tamta nie była ładna, ale miała niepowtarzalny charakter. ~Artur

 

Nowoczesna interpretacja Delty

Szykuje się kolejny "powrót do przeszłości". Tym razem we włoskim wydaniu.W globalnej sieci pojawiły się pierwsze wizualizacje domniemanej kontynuacjikultowego hatchbacka o nazwie Lancia Delta Integrale.

 

Pierwsze fakty o Lancii Delta

Tak będzie wyglądać nowa Lancia Delta, której oficjalna premieraodbędzie się na wystawie w Genewie, a na drogach pojawi się na początku latabieżącego roku.

 

Nowa Delta coraz bliżej

Pokazana po raz pierwszy na tegorocznej wystawie w Genewie nowa Lancia Delta dosalonów trafi tuż po wakacjach. Typowe dla Lancii styl i elegancjazostały połączone tym razem z dynamiką.

 

Lancia Delta Turbo LPG

Włoski koncern szykuje bardzo ciekawą propozycję dla miłośnikówekonomicznej i oszczędnej jazdy. Już wkrótce w sprzedaży pojawi sięLancia Delta Turbo LPG z silnikiem 1,4 Turbo Jet, który może byćzasilany benzyną, jak i LPG.

 

Lancia Delta: Ostatnia nadzieja

Po pierwszym naszym tygodniowym tate-a-tate z Lancią Deltą niemal wszyscybyliśmy mocno zauroczeni. By jednak przekonać się, czy aby nie było to tylkochwilowe uczucie, które jak wiadomo potrafi być niezwykle ulotne,postanowiliśmy raz jeszcze umówić się na spotkanie. Tym bardziej, żeprzyszłość tej marki nie rysuje się wcale w kolorowych barwach.

 

Seria 1, czyli Delta po faceliftingu

W salonach sprzedaży Lancii w naszym kraju pojawił się model Delta pomodernizacji, dla odróżnienia nazwany seria 1. Poza zmianamistylistycznymi, wzbogaconym wyposażeniem w ofercie pojawił się także nowysilnik wysokoprężny.

 

Wątek na forum: Lancia Delta: Ostatnia nadzieja

Włosi sami są winni temu, że lancia sprzedaje się tak jak się sprzedaje, czyli słabo. Za wysoka cena, za niska jakość, i za mały prestiż. Lancia odpada w przedbiegach w starciu z Audi, Mercedesem, czy BMW, powinna cenowo być tam gdzie jest Fiat. Dodajmy ubogą ofertę modelową, przecież Delta to se...

 

Oto Lancia Delta w nowej wersji

Włosi zaprezentowali specjalną wersję jednego ze swoich topowych modeli.Delta S to auto przygotowane przez Momo Design, dla tych, którzy z modai stylem żyją na co dzień.

 

FCA rozważa powrót Lancii Delty

W rajdowych wersjach Integrale dominowała szutrowe trasy, a jako "cywilny" hatchback pozwalała swoim właścicielom poczuć sięniczym Juha Kankkunen. Choć Lancia ewidentnie obumiera, to wśródfanów pojawiła się ostatnia nadzieja na powrót Delty dosalonów marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017