Wyszukiwałeś:

Diesel

. Znaleziono 11193 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Diesel

Spróbuj też wyszukać: golf 4 opel zafira diesel czy benzyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11193 wszystkich):

Wyjątkowo mocny diesel

Niemiecki producent samochodów, którego siedziba mieści się wBawarii, potrafi podnieść ciśnienie konkurencji. Tym razem jego inżynierowiezbudowali konstrukcję, którą ciężko będzie pobić. Z dwulitrowegosilnika diesla udało się wykrzesać moc 204 koni mechanicznych.

 

Jeżdżenie dieslem przestaje się opłacać

Olej napędowy na stacjach benzynowych jest droższy od benzyny średnio o 10gr. Jak zapewniają eksperci, to się szybko nie zmieni. Kierowcysamochodów z silnikiem diesla gwarantującego dotychczas niskie kosztyeksploatacji muszą oswoić się z myślą, że zakup droższych autzwróci im się tylko pod warunkiem, że zaczną naprawdę bardzo dużojeździć - czytamy w gazecie Dziennik.

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Diesel czy benzyna - pomagamy wybrać

Kupno samochodu wiąże się z koniecznością dokonania kilku wyborów.Jaki rodzaj samochodu? Jaka marka? I wreszcie, czy benzyna, czy może jednakdiesel? Dzisiaj przyjrzymy się technicznym różnicom i wspólnymcechom silników samochodowych.

 

Mazda CX-7 2.2 Diesel: Coś za coś

Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania czy Polska - od momentu swojegodebiutu w październiku 2007 roku Mazda CX-7 nie potrafiła rozjeździćwystarczająco swojego miejsca praktycznie w żadnym kraju Starego Kontynentu.Nie potrafiła, bo Europa zakochana jest w autach z silnikami Diesla, a takiegojapoński samochód nie miał na wyposażeniu. Jakiś czas temu sytuacjasię jednak zmieniła.

 

Diesel zimą

Obecne jednostki wysokoprężne są coraz bardziej zaawansowanymitechnologicznie konstrukcjami i nie ustępują już znacząco silnikombenzynowym w żadnej kwestii. Pewne problemy mogą pojawić się zimą, przywyjątkowo dużych mrozach. I choć tegoroczna zima bardziej przypomina jesień,to jednak warto dowiedzieć się, jakich podstawowych zasad powinniśmyprzestrzegać, by nie mieć kłopotów z uruchomieniem naszego diesla, gdyw końcu nastaną ujemne temperatury.

 

To było pierwsze coupe z dieslem

W tym roku mija 30 lat od wprowadzenia na rynek modelu Renault Fuego Turbodiesel– pierwszego na świecie coupe z silnikiem wysokoprężnym. Na przełomielat 1982/1983 był to również najszybszy seryjnie produkowany dieselświata.

 

Honda CR-V 1.6 i-DTEC - kompaktowy SUV z małym dieslem

Jeszcze niecały rok temu Honda pokutowała na europejskim rynku z powodu brakuw ofercie niewielkiego pojemnościowo diesla. Dziś taki pracuje już pod maskąCivica, a niebawem zagości także w Hondzie CR-V. Podczas pierwszych jazdtestowych sprawdziliśmy, jak sprawuje się ten SUV w takiej konfiguracji i czytaki krok da mu przewagę nad konkurentami w dość już zatłoczonym segmencie.

 

Kupujesz Diesla? O tym pamiętaj!

Rynek wtórny i Diesle. Mieszanka, która potrafi być jednocześnieatrakcyjna i wybuchowa. Jak ustrzec się przed nieuczciwymi sprzedającymi? Nato powinieneś zwrócić uwagę.

 

Co wybrać - diesel czy benzyna?

Przy zakupie samochodu większość kierowców ma ten sam problem - jaki silnik wybrać? Diesla, dlatego że zużywa mało paliwa, ale który możebyć drogi w naprawie? Czy może silnik benzynowy, który jest tańszy wzakupie, ale zużywa więcej paliwa? Zobacz jaki rodzaj silnika będzienajlepszy dla Ciebie

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017