Wyszukiwałeś:

Discovery X

Sport X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Discovery Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Rekord Land Rovera

Zakończony właśnie 2005 rok był rekordowym pod względem sprzedaży whistorii marki Land Rover. W całym roku producent aut z napędem 4x4 sprzedał185.120 aut, o 14% więcej niż przed rokiem.

 

Land Rover Freelander 2

Land Rover Freelander drugiej generacji, za oceanem sprzedawany pod zmienionąnazwą LR2, pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

 

Odchudzone Land Rovery

Jak widać moda na szczupłą sylwetkę dotarła także do światamotoryzacyjnego. Okazuje się bowiem, że nadchodzące generacje samochodówmarki Land Rover zostaną wyposażone w bardzo lekkie nadwozia wykonane zaluminium.

 

Land Rover rezygnuje z benzyniaka

Malejące coraz mocniej zainteresowanie silnikami benzynowymi spowodowało, żebrytyjski producent samochodów marki Land Rover zdecydował się zrezygnować zjednego ze swoich silników dostępnych w gamie modeli.

 

Dakar 2008 nie wystartuje!

Rajd Dakar 2008 został odwołany – ogłosili dziś organizatorzyzawodów, francuska firma A.S.O. (Amaury Sport Organisation). To pierwszytego typu przypadek w 30-letniej historii legendarnej imprezy.„Organizatorzy Dakaru podjęli decyzję o odwołaniu edycji 2008”– czytamy w oficjalnym komunikacie.

 

Podwójne zwycięstwo Land Rovera

Podczas plebiscytu Samochód Roku 2008 magazynu "What Car?",Land Rover znów pobił konkurencję w kategoriach NajlepszySamochód Kompaktowy z napędem 4x4 i Najlepszy Duży Samochód znapędem 4x4.

 

Góreccy w Dakar Series

„Wciąż czujemy niedosyt!” – zgodnie twierdzą Robert iErnest Góreccy, dla których dwa dni walki w ramach Central EuropeRally to nadal za mało. Na szczęście czeka ich jeszcze blisko tydzieńrywalizacji z najlepszymi off-roaderami świata, w czasie któregopokonają ponad tysiąc kilometrów w terenie.

 

UOKiK: Land Rovery do serwisów

Przedsiębiorca JLR Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że samochody Land Rover Discovery3 i Range Rover Sportmogą powodować zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

 

Kłopoty Land Roverów z hamulcami

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło kolejnezawiadomienie o możliwej usterce, jaka może tym razem pojawić się wdwóch modelach Land Rovera - Discovery 3 oraz Range Rover Sport.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Discovery Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017