Wyszukiwałeś:

Discovery

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Discovery

Spróbuj też wyszukać: Discovery 2 raport discovery

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Trzecia generacja Discovery

Podczas rozpoczynającego się 10 kwietnia salonu samochodowego w Nowym Jorku(Auto Show New York) Land Rover zaprezentuje najnowszą wersjęsiedmiomiejscowego modelu Discovery.

 

Discovery najlepszym dużym 4x4

Land Rover Discovery III został uznany najlepszym samochodem z napędem 4x4roku 2006 w kategorii "The Best Large" według miesięcznika"What Car?".

 

Kolejna czwórka w testach EuroNCAP

Toyota RAV4, Land Rover Discovery III, Nissan Note oraz Chevrolet Kalos tocztery kolejne modele, które zostały poddane szczegółowym testomzderzeniowym przez organizację EuroNCAP.

 

Discovery 3 jako pracownik w terenie

Już nie tylko w teren, ale też do pracy. Land Rover od połowy marca br.wprowadzi do sprzedaży komercyjną wersję modelu Discovery 3. To pierwszy tegotypu wariant samochodu użytkowego, który będzie sprzedawany przez tąbrytyjską markę.

 

Freelander i Discovery w wersji ciężarowej

Od dnia wczorajszego (18 sierpnia) w salonach Land Rovera można zamawiać jużwybrane wersje modeli Freelander 2 oraz Discovery w wersjach z homologacjąciężarową.

 

20 lat "Disco"

Prawdziwy koń pociągowy, holownik, jednocześnie symbol statusu, wygodnysamochód rodzinny, auto do jazdy w ekstremalnych warunkach terenowych.Istnieje pojazd jest w stanie sprostać takim wyzwaniom. To Land Rover"Disco" Discovery, któremu wczoraj stuknęło równe 20lat produkcji.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 2

W 1998 roku miała miejsce premiera drugiej generacji Discovery. Posiadał ontaki sam rozstaw osi jak poprzednik (254 cm), był jednak dłuższy, coumożliwiało szóstemu i siódmemu pasażerowi siedzenie nafotelach zwróconych przodem w kierunku jazdy.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 3

W roku 2004 Land Rover po raz kolejny podniósł poprzeczkę,przedstawiając w czasie targów motoryzacyjnych New York Motor Showswój, wzbudzający ogólny zachwyt, model – Discovery 3.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 4 (ost.)

W 2009 roku nowa, czwarta już generacja wielofunkcyjnego, siedmiomiejscowegopojazdu marki Land Rover ujrzała światło dzienne – jest to Discovery 4.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017