Wyszukiwałeś:

Dme

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dme

Spróbuj też wyszukać: dme control

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Volvo: Trzecia generacja silników DME

Szwedzkie Volvo rozpoczęło prace rozwojowe nad trzecią generacją silnikówDME przeznaczonych dla ciężkich pojazdów. Koszt badań wynosi 4,5 milionafuntów, jednak zdaniem inżynierów inwestycja szybko się zwróci.

 

Volvo Trucks: największe na świecie zawody dla serwisantów

Volvo Trucks zorganizuje największe w świecie zawody dla pracowników punktówserwisowych. Największe w świecie, międzynarodowe zawody dla pracownikówstacji serwisowych wkrótce się rozpoczną. Organizator konkursu - firma VolvoTrucks - spodziewa się, że weźmie w nim udział co najmniej 12 000uczestników z całego świata.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Villeneuve odchodzi, szansa dla Kubicy?

Zespół Formuły 1 BMW Sauber poinformował, że rozwiązał kontrakt zdotychczas etatowym kierowcą zespołu, Jacquesem Villeneuve. Kanadyjczyk niewystartuje zatem w kolejnych wyścigach F1. Czy oznacza to, że szansęstartów do końca obecnego sezonu otrzyma Robert Kubica, który powczorajszym Grand Prix Węgier jest głównym kandydatem do zajęcia jegomiejsca?

 

Będzie grzeczny

Krzysztof Hołowczyc dziś leci do Lizbony, gdzie w sobotę zacznie się RajdDakar. Kierowca Orlen Teamu zrobił wszystko, by odnieść sukces w tejarcytrudnej imprezie.

 

Skoda Fabia Internetowym Samochodem Roku 2007!

Skoda Fabia okazała się najbardziej popularnym modelem w Internecie w 2007roku, zwyciężając w końcowej klasyfikacji rankingu Top Ten mojeauto.pl izdobywając tym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2007. Kolejne miejscana podium zajęły Honda Civic i Kia cee’d.

 

RSMP: Francuski lew znów atakuje

Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) nie potrzebował zbyt wiele czasu abyna nowo odnaleźć się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. AktualnyMistrz Polski ponownie okazał się szybszy od polskiej czołówkizawodników i zdecydowanie zwyciężył w drugiej rundzie sezonu, RajdzieKrakowskim.

 

F1: Hattrick Massy

Brazylijczyk Felipe Massa odniósł siódme zwycięstwo w Formule 1,wygrywając w niedzielę po raz trzeci w karierze wyścig o Grand Prix Turcji,piątą eliminację tegorocznych mistrzostw świata. Czwarte miejsce na torze wStambule zajął Robert Kubica z ekipy BMW-Sauber.

 

Volvo Trucks rozpoczyna test Bio-DME

W 2010 r. Volvo Trucks jako pierwszy producent samochodówciężarowych rozpocznie zakrojone na dużą skalę testy biopaliwa Bio-DME.Paliwo to pozwala osiągnąć bardzo niski poziom emisji dwutlenku węgla, a wdługiej perspektywie ma szansę w 50 procentach zastąpić konwencjonalny olejnapędowy w europejskim transporcie drogowym

 

Volvo Trucks przyjazny dla środowiska

Fabryka kabin Volvo Trucks w Umeå wkrótce będzie całkowicieneutralna pod względem emisji CO2. Cel ten jest osiągany poprzez zastępowaniepropanu eterem dimetylowym (DME) oraz redukcję zużycia energii, polegającąna wykorzystaniu zimnych wód podziemnych do chłodzenia urządzeńprzemysłowych. Jednocześnie dokonano daleko idącej modernizacji lakierni,która dzięki temu stałą się jedną z najbardziej ekologicznych ienergooszczędnych lakierni na świecie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017