Wyszukiwałeś:

Dongfeng X

Motor X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dongfeng Motor

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nissan w Chinach

Nissan Motor Company otworzył w poniedziałek centrum techniczne w Chinach.Dzięki tej lokalizacji, koncern liczy na zdobycie większego udziału w bardzoszybko rozwijającym się rynku.

 

Nissan sprzedaje udziały

Szwedzki producent samochodów ciężarowych, firma AB Volvo, zakupił od NissanMotor Company 13 procent udziałów Nissan Diesel Motor Co., producentaśrednich i ciężkich samochodów dostawczych, a także silników Diesla.

 

Światowy model Nissana

Już wkrótce Nissan wprowadzi do sprzedaży nową rodzinę modeli, która wróżnych wersjach pojawi się na większości światowych rynków. Po razpierwszy auto to zostanie zaprezentowane podczas targów Guangzhou Motor Show wChinach.

 

Milion aut w rok

Aż 12 nowych modeli zamierza wypuścić do 2010 roku na chińskim rynkufrancuska grupa PSA Peugeot Citroen. To wraz ze zwiększoną produkcją mapozwolić na uzyskanie rocznej sprzedaży na tym rynku nawet na poziomie milionaaut.

 

Xiaoke czyli Qashqai

Spora popularność modelu Qashqai w Europie sprawia, że Nissan wprowadza tegocrossovera także i na inne rynki. Najnowszym będą Chiny, gdzie model tenbędzie sprzedawany pod nazwą Xiaoke.

 

Kolejka chętnych po Saaba

Kryzys oraz kłopoty finansowe General Motors mogą paradoksalnie okazać sięzbawienne dla stojącego na skraju bankructwa Saaba. O ile oczywiście znajdziesię na tyle potężny inwestor, który nie tylko odkupi tę markę od GM,ale i postawi ją na nogi. A ponoć chętni są.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Dongfeng Motor".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017