Wyszukiwałeś:

Drogi X

Zaufania X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Drogi Zaufania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Drogi zaufania = mniej zabitych

"Statystyka wypadków wyraźnie pokazuje, że w tym roku możezginąć więcej ludzi niż w poprzednim, mimo tak wielu działań, którepodejmuje wiele organizacji rządowych i pozarządowych. Mając to na względzieGDDKiA postanowiła całkowicie zmienić swoje podejście do bezpieczeństwaruchu drogowego, bo zamiast spadać – liczba zabitych rośnie"– Zbigniew Kotlarek Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Program Uspokojenia Ruchu

Obecnie polskie drogi należą do najbardziej niebezpiecznych w UniiEuropejskiej. W celu zmiany tej sytuacji, Ministerstwo Infrastrukturyprzygotowuje Program Uspokojenia Ruchu na lata 2009-2014, który obejmieobszary zabudowane, gdzie dochodzi do największej liczby wypadków.

 

Drogi Zaufania – będzie bezpieczniej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz MinisterstwoInfrastruktury zainaugurowały kolejną edycję programu Drogi Zaufania. Wzeszłym roku dzięki tej akcji o 30 procent spadła liczba ofiar śmiertelnychna krajowej ósemce. W tym roku obejmie ona 8 dróg krajowych.

 

25 mln na poprawę bezpieczeństwa w Małopolsce

W 2008 roku na zadania związane z poprawą poziomu bezpieczeństwa ruchudrogowego na małopolskich drogach krajowych przeznaczono 25 mln zł. Pieniądzete zostaną wydane w ramach programu Drogi Zaufania – Bezpiecznych Osiem,który obejmie najważniejsze trasy w regionie.

 

Mniej wypadków na drogach krajowych

Statystyki nie oddają całości problemu, ale na ich podstawie widać, żeprogram Drogi Zaufania Bezpiecznych Osiem przynosi efekty. Dzięki inwestycjomprowadzonym na drogach i kampanii mającej wpłynąć na zachowaniakierowców, spadła liczba wypadków na głównych drogachkrajowych.

 

Więcej pieniędzy na małopolskie drogi

W tym roku krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad wyda na drogi krajowe około 1,5 mld zł (w ubiegłym roku wydano 1,4mld zł). Przede wszystkim kontynuowane będą największe inwestycje wregionie, czyli budowa autostrady A4 i drogi ekspresowej S7.

 

Mniej ofiar na świętokrzyskich drogach

Na świętokrzyskich odcinkach dróg krajowych nr 7 i 9 liczba zabitych wwypadkach drogowych spadła prawie o jedną trzecią. To pierwsze efektydziałań kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w ramach programu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Coraz bezpieczniej na drogach krajowych

Mniej ofiar śmiertelnych na drogach krajowych, w tym przede wszystkim naósemce, to efekt prowadzonego od ponad dwóch lat programu GDDKiAna rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tylko w 2007 roku liczba ofiarśmiertelnych na drodze krajowej nr 8 zmniejszyła się o 28 procent i ciąglespada.

 

Liczba ofiar wypadków spadła o 35 procent

W pierwszych trzech miesiącach 2009 roku zdecydowanie poprawiło siębezpieczeństwo kierowców na głównych polskich drogach. Aż o 30procent spadła liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na trasachobjętych realizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych iAutostrad programem „Drogi zaufania”.

 

Bezpieczniej na dziewiątce w Wyżnem

Zakończyła się przebudowa jednego z najniebezpieczniejszych miejsc na mapiedrogowej Podkarpacia, odcinek drogi krajowej nr 9 w miejscowości Wyżne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Drogi Zaufania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017