Wyszukiwałeś:

Ducato

. Znaleziono 234 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ducato

Spróbuj też wyszukać: iveco daily jumper ramie wycieraczki ducato

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 234 wszystkich):

Fiat Ducato "Truckster": Wyścigowy van

Na targach samochodowych w Madrycie Fiat pokusił się o niecodziennąprezentację. Na jednej z płyt wystawowych zaprezentował nową generacjęmodelu Ducato w iście wyścigowym stylu.

 

Rosyjski SeverStal chce budować Ducato

Firma SeverStal-Avto wchodząca w skład jednej z największych hut stali wRosji chce w 2007 roku budować dostawcze modele Fiata Ducato. Jak podajerosyjska agencja informacyjna Itar-Tass w tej sprawie odbyły się już pierwszerozmowy.

 

Panda i Ducato z usterkami

W modelach Fiat Panda w wersji z silnikiem Multijet oraz Fiat Ducato zdwulitrową jednostką JTD mogą pojawić się usterki.

 

Ducato i Multipla do serwisu

W niektórych egzemplarzach modelu Fiat Ducato wyposażonych w silniki 2,8 JTDoraz modelu Multipla z silnikiem 1,9 Multijet może dojść nawet do zapaleniakomory silnika.

 

Fiat Ducato: Funkcjonalny i dynamiczny furgon

Czy Fiat Ducato jest godnym rywalem dla swoich konkurentów? Abyprzekonać się o rzeczywistych wadach i zaletach tego modelu, sprawdziłem goosobiście.

 

Grande Punto i Ducato z usterkami

Fiat Auto Poland poinformował o rozpoczęciu kampanii serwisowej w dwóchswoich modelach. W przypadku Grande Punto problemy dotyczą układukierowniczego, zaś w Ducato możliwy jest ubytek powietrza w oponach.

 

Fiat Ducato do serwisu

Fiat Auto Poland S.A. poinformował, że niektóre samochody Fiat DucatoX2/50 mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników wwyniku możliwych utrudnień w ruchu kierownicą.

 

Scudo i Ducato w czołówce konkursu „KEP – Transporter Roku”

Fiat Professional w wyborach w konkursie do „KEP – TransporterRoku”, czyli najlepszych samochodów dostawczych w branżykuriersko-ekspresowo- pocztowej należy do zwycięskiej czołówki.

 

Już 2 miliony Ducato

Od momentu rozpoczęcia produkcji w 1981 roku sprzedano już 2 milionyegzemplarzy Fiata Ducato, dzięki czemu jest to obecnie jeden z najbardziejpopularnych przedstawicieli segmentu pojazdów dostawczych.

 

Ducato i Scudo mogą mieć usterki

Fiat Auto Poland SA zgłosił do Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody marki Fiat Ducato(wyprodukowane w lutym i marcu we Włoszech) i Fiat Scudo (wyprodukowane wokresie listopad 2006 - kwiecień 2007) mogą mieć niebezpieczne dlaużytkowników usterki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017