Wyszukiwałeś:

Duster

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Duster

Spróbuj też wyszukać: dacia duster duster opinie numer vin dacia duster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Zupełnie inna Dacia

Koncepcyjna Dacia Duster, którą można właśnie oglądać na wystawie wGenewie, zrywa całkowicie z dotychczasowym wizerunkiem tej marki. Nie ma bowiemnic wspólnego z jednoznacznie kojarzonym z nią modelem, czyli Loganem.

 

Genewa 2009: VIDEO-RELACJA

Targi samochodowe w Genewie to być może ostatnia szansa w tym roku, abyzobaczyć wszystkich producentów aut pod jednym dachem hal wystawowych.Zapraszamy na obszerną video-relację z tej najważniejszej imprezymotoryzacyjnej w Europie.

 

Dacia w ofensywie, teraz czas na SUVa

Kilka dni temu motoryzacyjny świat obiegły pierwsze informacje na tematmikroskopijnej Dacii Rondo, mogącej być w przyszłości niskobudżetowymkonkurentem dla takich aut jak Toyota iQ czy Smart Fortwo. Teraz do sieciwyciekły szpiegowskie zdjęcia pierwszego SUVa "made by Romania",który mógłby rywalizować na rynku ze Skodą Yeti.

 

Nietypowy debiut SUVa Dacii

Jeszcze w tym roku w Genewie Dacia Duster była modelem koncepcyjnym, a już wnastępnej edycji wystawy genewskiej ujrzymy jego wersję produkcyjną. Zanimjednak do tego dojdzie SUV Dacii zadebiutuje w serii wyścigów na lodzie,a za jej kierownicą zasiądzie czterokrotny mistrz F1 Alain Prost.

 

Dacia Duster w pełnej okazałości

Jeszcze jakiś czas temu Dacia była kojarzona wyłącznie z Loganem. Teraz sięto dość szybko zmienia, bo po kolejnych wersjach nadwoziowych Logana, pomodelu Sandero i Sandero Stepway, do gamy modelowej już wkrótcedołączy nowy crossover o nazwie Duster.

 

Dacia Duster w maju w polskich salonach

Z początkiem maja 2010 roku Dacia wprowadzi do polskich salonówswój pierwszy model klasy SUV o nazwie Duster. Ceny nie są jeszczeznane.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkonieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyi zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wtym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nakrótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byprzekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięnajważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017