Wyszukiwałeś:

Dyna

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Dyna

Spróbuj też wyszukać: Toyta Dyna dyna tłok scenic dyna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Toyota Dyna na nowo

Nowa Dyna ma teraz mocniejszy silnik, 3.0 109KM (wcześniej 2.5 102KM), którywedług producenta zapewnia lepsze osiągi przy mniejszym zużyciu paliwa orazniższej emisji spalin.

 

Fabia kontra reszta

Skoda Fabia jest równie często chwalona, jak i krytykowana. Nie zmieniato jednak faktu, że od dłuższego już czasu jest jednym z bestsellerówpolskiego rynku aut nowych.

 

Toyota Dyna - niewykorzystany potencjał

Testowana przez nas Toyota Dyna w wersji Igloocar w zamiarze producenta ma byćsamochodem przeznaczonym do ciężkiej pracy. Stworzona jest z myślą o smallbiznesie: właścicielach małych sklepów, którzy sami zaopatrująsię w towar, i niewielkich hurtownikach rozwożących swój asortyment doklientów.

 

Toyota stawia na dostawczaki

Zdobywanie rynku samochodowego przez Toyotę trwa w najlepsze. Niemal w każdymsegmencie samochody japońskiego koncernu zajmują pierwsze miejscapopularności wśród klientów na całym świecie. Do pełniszczęścia pozostał tylko segment aut dostawczych, w którym Toyota,mówiąc delikatnie, nie jest liderem. Teraz ma się to zmienić.

 

Toyota podnosi ceny samochodów w Polsce

Toyota Motor Poland - lider polskiego rynku samochodów osobowych -wprowadziła korektę cen do wszystkich modeli w swojej gamie.

 

Yaris i Auris też bez VAT

O kolejne dwa modele zwiększyła się gama aut Toyoty, przy zakupiektórych przedsiębiorca będzie miał możliwość do pełnego odliczenia22-procentowego podatku VAT.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017