Wyszukiwałeś:

E X

Coupe X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E Coupe

Spróbuj też wyszukać: e coupe mercedes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Tajemnicze coupe z Ingolstadt

Kilka dni temu zagranicznym reporterom udało się przyłapać podczas testównowe coupe z Ingolstadt. Jest nim nadchodząca wersja Audi A5, która przechodziwłaśnie ostatnią fazę testów i niebawem zadebiutuje na jednej znajbliższych imprez motoryzacyjnych.

 

Nowe coupe Mercedesa bez kamuflażu

Nadchodzą zmiany w gamie modelowej Mercedesa. Po tym jak zakończył siężywot modelu CLK, jego miejsce zajmie nowe auto, które będzie odmianąKlasy E. Nowe Coupe będzie mocno nawiązywać stylistyką do protoplasty.

 

Coupe-cabrio limuzyna

Od kilku tygodni wiadomo już, że nie będzie kontynuacji modeli klasy CLK.Zostaną one wchłonięte pod logiem Klasy E, występując na rynku zprzyrostkiem Coupe. W gamie Mercedesa CLK dostępny był także kabriolet,który pojawi się również w najnowszej odsłonie.

 

Mercedes E Coupe

Po dwóch miesiącach od światowej premiery nowej generacji klasy E,Mercedes zaprezentował wersję Coupe opartą na tym modelu. Tym samymrozpoczął się proces ujednolicania nazewnictwa modeli z gwiazdą na masce. Eklasa Coupe zastąpi bowiem model CLK.

 

Nie będzie wersji AMG

AMG potraktowało kryzys i zakończenie "wyścigu zbrojeń" bardzopoważnie. Prawdopodobnie na rynek nie trafi następca modelu CLK w specyfikacjiAMG, ani tym bardziej ekstremalna wersja Black Series.

 

Pierwsza Klasa E Coupe u klienta

Podczas tegorocznych targów w Genewie Mercedes zaprezentował następcęmodelu CLK, który tym razem został scalony z gamą modeli Klasy E.Pierwszy klient, Siegfried Moller otrzymał właśnie do rąk kluczyki do nowegoMercedesa Klasy E Coupe.

 

Elegancki tuning Brabusa

Firma Brabus postanowiła zająć głos w sprawie nowego Mercedesa Klasy ECoupe. Specjaliści od tuningu samochodów z gwiazdą wydali na światupiększoną i mocniejszą wersję następcy CLK.

 

Kryzys opóźnia premierę

Ze względu na zapaść na rynku motoryzacyjnym Mercedes przełożył premiedwóch wersji nadwoziowych nowej E Klasy. Kombi oraz kabriolet miały siępoczątkowo pojawić już w tym roku.

 

Kabriolet z gwiazdą

Do niedawna był jeszcze znany pod nazwą CLK. Teraz największy kabrioletMercedesa będzie rozpoznawany jako Klasa E Coupe. Debiutujący właśnie wDetroit samochód będzie konkurentem dla BMW Serii 3, Lexusa IS250C czyAudi A5 Cabrio.

 

Klasa S Coupe i AMG

Mercedes wdraża po kolei swój plan zmiany nazw modeli. ZniknąłMercedes CLK i pojawiła się Klasa E Coupe. Teraz przyszedł czas na potężnecoupe CL. Od tego roku będzie on sprzedawany pod nazwą Klasa S Coupe.Właśnie są przeprowadzane testy wydania ekstremalnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017