Wyszukiwałeś:

E X

Type X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E Type

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Pierwszy Jaguar seria XK zjechał z taśm

Z brytyjskiej fabryki Castle Bromwich Manufacturing Center wyjechał pierwszyegzemplarz sportowego Jaguara XK. Jak mówią przedstawiciele marki jest topoczątek nowej ery luksusowo-sportowych samochodów popularnego "Jaga".

 

MINI ikoną Brytanii

Samochód MINI zajął czwarte miejsce w głosowaniu dotyczącym ikonbrytyjskiej kultury. Konkurs został zorganizowany przez BBC Two oraz MuzeumProjektowania.

 

Bezawaryjne Japończyki

Samochody pochodzące od japońskich producentów zdominowały zestawienie stunajbardziej niezawodnych używanych samochodów z ostatniej dekady. Finalistówrankingu wybierano oraz oceniano z listy 55 tysięcy modeli.

 

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

Nowe kabrio spod znaku kota

Pojawiły się już pierwsze informacje dotyczące następcy Jaguara XK. Będzienim model XE, który ma przyciągnąć na siebie uwagę świata bardzooryginalnym wyglądem.

 

Używane na wagę złota

Chociaż ubiegły rok przeminął dla branży motoryzacyjnej pod znakiemrecesji, to można odnaleźć gałąź, która zbytnio nie przejęła siętym, że zamykano fabryki, zwalniano tysiące pracowników, a liniemontażowe nie raz mocno zmniejszały tempo. To rynek samochodówklasycznych.

 

75 lat Jaguara

W tym roku upływa 75 rocznica powstania nazwy Jaguar. W ciągu zaledwie trzechlat firma przeprowadziła rewitalizację oferty modelowej marki Jaguarwypuszczając na rynek trzy piękne i szybkie samochody.

 

Nowe auto: Jaguar F-Type 3.0 V6 S/C AWD R-Dynamic aut 381KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 484300 PLN, rok produkcji: 2017, nadwozie: coupe 2-drzwiowy, silnik: turbo benzynowy 2995cm3 381 KM

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E Type".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017