Wyszukiwałeś:

E63 X

AMG X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: E63 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Rasowy sedan z Ingolstadt

Zagranicznym reporterom udało się złapać w obiektyw nowy samochódpochodzący ze stajni Audi. Jest to najprawdopodobniej model RS6, o którymnieoficjalnie mówi się, że będzie pogromcą takich niezwykle dynamicznychaut jak BMW M5 czy też AMG E63.

 

C-klasa kombi z powerem

Dzień po opublikowaniu przez Audi zdjęć i pierwszych faktów o modelu RS 6Avant, Mercedes ujawnił nieco szczegółów o C63 AMG kombi. Premiera odbędziesię już w przyszłym tygodniu na salonie samochodowym we Frankfurcie.

 

Koniec wyścigu zbrojeń?

"Koniec wojny na konie mechaniczne" - te słowa padły z ust szefaAMG, Volkera Morhinwega. Niemieccy specjaliści od fabrycznego tuninguMercedesów zamierzają zmienić front i skupić się na ekologii.

 

Nowy AMG pokazuje tył

Nowa generacja Mercedesa Klasy E właśnie wchodzi do salonów, aspecjaliści z AMG pracują ostro nad jego wydajnościową wersją. Pierwszeszpiegowskie zdjęcia E63 AMG właśnie pojawiły się w sieci.

 

E-kstremalny Mercedes

Na tą informację fani samochodów z Affalterbach czekali z pewnościązniecierpliwieni. Kilka dni temu pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia iinformacje na temat nowego Mercedesa E63 AMG.

 

E63 AMG Wagon pod osłoną nocy

Im bliżej targów we Frankfurcie, tym więcej doniesień ze światazakamuflowanych prototypów. Jeden z zagranicznych reporterówuchwycił w kadrze nowe, ekstremalne kombi Mercedesa, czyli E63 AMG Wagon.

 

Z taksówki w wyścigówkę

Nowa generacja Mercedesa Klasy E to kontynuacja tego co najlepsze w tym modelu,czyli komfortu, prestiżu i jakości. Jednak firma Lorinser stwierdziła, żenależy dodać do tego także "szybkość".

 

B63 S - czyli Klasa E od Brabusa

Na tegorocznym tuningowym show w Essen Brabus zaprezentuje własnąinterpretację nowego Mercedesa E63 AMG. Tym razem jednak obyło się bezmontowania dodatkowych kompresorów i turbosprężarek.

 

Koniec 6.3 V8 w AMG

Podczas rozmowy z dziennikarzem zagranicznego magazynu, członek zarządukoncernu Daimler poinformował, że już za dwa lata silnik pracujący waktualnych wersjach gamy modelowej AMG zostanie zastąpiony przez mniejszą jednostkę.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "E63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017