Wyszukiwałeś:

EDC

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EDC

Spróbuj też wyszukać: EDC iveco daily instrukcja kontrolki +EDC na desce rozdzielczej mercedesa sprinter erc

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

BMW seria 7: Krążownik z Monachium

Mało kto chciałby dziś znaleźć się na miejscu premiera. No, chyba że wBMW seria 7. Luksusowo, wygodnie, cicho i bezpiecznie. Warunki godne najbardziejdystyngowanych pasażerów.

 

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

BMW M5 Touring: Szybki przyjaciel rodziny

Przy okazji re-stylizacji Serii 5, BMW postanowiło wprowadzić do swojej ofertyusportowioną wersję tego modelu o nazwie M5. 507 koni mechanicznych w kombi -to nowy wymiar rodzinnego samochodu w ujęciu bawarskiego producenta.

 

BMW M3 w pełnej krasie

Jeszcze przed paroma tygodniami, na targach w Genewie, zaprezentowano studyjnąwersję tego auta. Teraz BMW zdradza wszystkie szczegóły modelu M3, który wsprzedaży pojawi się jednak dopiero we wrześniu.

 

220 tys. zł za Jaguara XF

Już w kwietniu oficjalnie na naszym rynku zadebiutuje nowy Jaguar XF, następcamodelu S-Type. Jeśli ktoś myśli o zakupie tego auta, musi przygotować dotego czasu minimum 220 tys. zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017