Wyszukiwałeś:

EOS

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EOS

Spróbuj też wyszukać: lancer eos dane techniczne Volkswagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Volkswagen Eos w maju

Volkswagen poinformował, że najnowszy model Eos CC pojawi się w sprzedaży wmaju. Początkowo samochód miał wejść na rynek już w lutym 2006 roku jednakz powodów technicznych niemiecki koncern przesunął datę rynkowego debiutu.

 

Cabrio-weekend w Niemczech

Najbliższy weekend w Niemczech zostanie zdominowany przez nowe produkty CabrioVolkswagena i Opla. Ten pierwszy wprowadza do sprzedaży model Eos, drugi AstręTwinTop.

 

Całoroczny kabriolet

Wchodzący właśnie do sprzedaży na polskim rynku Volkswagen Eos, wgprzedstawicieli koncernu to "365-Days-a-Year Cabriolet", który madoskonale sprawdzić się zarówno latem, jak i zimą.

 

Tylko dwie gwiazdki Voyagera

Kolejne cztery modele (Chrysler Voyager, Chevrolet Captiva, Volkswagen Eos orazVolvo C30) poddane zostały testom zderzeniowym EuroNCAP. Najgorzej wypadł wnich Voyager, który zdobył zaledwie dwie gwiazdki.

 

500 koni w kompaktowym kabriolecie

Volkswagen Eos z najsilniejszym silnikiem pod maską osiąga moc 200 konimechanicznych. Być może dla niektórych to stanowczo zbyt mało, gdyżfirma tuningowa B&B przygotowała pakiet, który podwyższa mockabrioletu nawet do 500 koni mechanicznych!

 

Eos i Scirocco niczym Golf GTI

Do tej pory posiadacze najmocniejszych wersji Eosa i Scirocco mogli czuć sięnieco gorzej niż ich koledzy za kierownicą topowej odmiany Golfa, ze względuna słabszy o 10 KM silnik. Teraz się to zmieniło, bo pod maską wszystkichtrzech modeli pracować będzie to samo stadko 210 koni.

 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017