Wyszukiwałeś:

Eclipse

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Eclipse

Spróbuj też wyszukać: eclipse spalanie Supra

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

NAIAS Detroit 2006 - Sen na jawie

Śmiało można stwierdzić, że drugi dzień targów w stolicyamerykańskiej motoryzacji upłynął pod znakiem kolejnych powrotów, awłaściwie jednego szczególnego "come-backu".

 

Odświeżony Outlander

Mitusbishi Motors zadeklarowało, że najnowsza odsłona popularnego samochodurekreacyjno-sportowego Outlander pojawi się na nadchodzących targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Paryska premiera Pajero

Już za niespełna trzy tygodnie podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu poraz pierwszy będzie można podziwiać nową generację modelu MitsubishiPajero.

 

Nowe Pajero w Polsce

Warszawa była miejscem pierwszej po salonie paryskim (Mondial de L'AutomobileParis 2006) europejskiej prezentacji najnowszej ewolucji Mitsubishi Pajero. 26października na terenie Fortu Legionów w Warszawie odbyła się polskapremiera nowego modelu Mitsubishi Pajero.

 

Leon Cupra jak z gry

Trwają prace nad Seatem Leon Cupra Need for Speed ProStreet. Wzorem dostworzenia tego auta są unikatowe modele występujące w grze wyścigowej o tymsamym tytule. W projekt zaangażowani są najlepsi polscy specjaliści i firmy zbranży tuningowej.

 

Nagroda dla Peugeota RCZ

RCZ, pierwszy pozaseryjny model firmy Peugeot, został wybrany Najpiękniejszymsamochodem roku 2009 w ramach prestiżowego 25. Międzynarodowego FestiwaluMotoryzacyjnego. Wyróżnienie to zostało przyznane na podstawiegłosowania ponad 100.000 internautów pochodzących z 62 krajów.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017