Wyszukiwałeś:

EfficientDynamics

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EfficientDynamics

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

BMW X5 jako hybryda

Na wystawie w Genewie BMW zaprezentuje model studyjny Vision EfficientDynamics.Prototyp oparty na modelu X5 jest połączeniem technologii silnikówwysokoprężnych oraz systemu ActiveHybrid.

 

Milion egzemplarzy BMW EfficientDynamics

BMW może poszczycić się już milionem sprzedanych egzemplarzy swoich modeliwyposażonych w proekologiczną technologię EfficientDynamics.

 

Nie będzie BMW CS!

Gdy pojawiły się pierwsze zdjęcia, od razu okrzyknięto go następcąlegendarnej Serii 8, która jak dotąd nie ma zastępcy, a takżebezpośrednim konkurentem dla powstającego Porsche Panamera. Niestety mamyzłą wiadomość dla fanów konceptu CS.

 

BMW współpracuje z NASA

Tylko przestrzeń kosmiczna wydaje się być przeszkodą dla bawarskiegoproducenta samochodów. Marka BMW rozpoczęła właśniewspółpracę z NASA, dzięki której powstanie nowa generacjasystemu EfficientDynamics oraz nowe ekologiczne rozwiązania.

 

Bardziej ekonomiczne BMW X3

Gama modelu BMW X3 powiększy się o dodatkową wersję silnikową X3 xDrive18d,która ze średnim spalaniem na poziomie 6,2 l/100 km będzienajoszczędniejszym samochodem w tej klasie aut z napędem na cztery koła.

 

BMW 1 coupe dla studentów

Jeśli studiujesz na Politechnice Warszawskiej, na wydziale Samochodów iMaszyn Roboczych, być może już w przyszłym roku będziesz mieć okazjęeksperymentować na nie byle jakim okazie, jakim jest BMW 135i Coupe.

 

BMW X1 (w końcu) w pełni oficjalnie

Koniec zabawy w kotka i myszkę, jeśli chodzi o BMW X1. Po serii zdjęćprzedstawiających zamaskowane egzemplarze bądź tylko skrawki nadwozia wkońcu BMW postanowiło oficjalnie zaprezentować, jak będzie wyglądaćczwarty i najmniejszy zarazem model z rodziny X.

 

58 "niebieskich" modeli Mercedesa

Nie zawsze zielone musi oznaczać ekologiczne. To skojarzenie zamierza zmienićMercedes, który rozpoczyna wielką ofensywę ekologicznych modeli spodznaku BlueEfficiency. Do końca tego roku ma się pojawić aż 58 wersjiMercedesów przyjaznych dla środowiska.

 

Najbardziej ekonomiczne BMW

Wrześniowa wystawa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery BMW 320dEfficientDynamics Edition - modelu o najniższym zużyciu paliwa w całejofercie bawarskiego koncernu. Średnie spalanie to zaledwie 4,1 l/100 km.

 

BMW ładowane z gniazdka

Wystawa we Frankfurcie będzie nie tylko miejscem premiery pierwszych seryjnychhybrydowych modeli BMW (X6 oraz seria 7 HybridActive), lecz równieżpierwszego pojazdu, który będzie mógł być doładowywany zgniazdka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017