Wyszukiwałeś:

Elblag

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Elblag

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Wątek na forum: Droga ekspresowa S22 Elbląg-Grzechotki po przebudowie

Bardzo polecam wizytę na "nowej ruinie" - drodze S22 (Elbląg - Grzechotki). Po dwóch miesiącach od oddania drogi widać w bardzo wielu miejscach potężne dziury w skarpach, tylko czekać na zapadnięcia nawierzchni. Wysięki błota na skarpach to normalka. Są one łatane tymczasowo i prowizory...

 

Węzeł Elbląg-Wschód

W połowie sierpnia zakończy się przebudowa węzła transportowegoElbląg-Wschód. Będzie on ważnym elementem modernizowanej infrastrukturydrogowej a wraz z nowobudowanym przejściem Grzechotki-Mamonowo II będziestanowił najkrótszą drogę z zachodu na wschód Europy.

 

Elbląg z nowym węzłem

Dzisiaj tj. 31 sierpnia w Elblągu nastąpi uroczyste otwarcie węzłatransportowego Elbląg - Wschód. Prace przy inwestycji o wartości około 6,5mln euro trwały półtora roku..

 

S22 Elbląg - Grzechotki - nadzorca wybrany

21 marca 2006 r. została podpisana umowa na zarządzanie i nadzór nadrealizacją projektu "Przebudowa drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg -Grzechotki" z konsorcjum firm Mott MacDonald Limited, Lafrentz - Polska Sp.z o.o. i Jacobs GIBB Polska Sp. z o.o. Wartość kontraktu wynosi 18,7 mln zł(brutto) - poinformowała GDDKiA.

 

Ekspresowa berlinka z Elbląga

GDDKiA podpisała umowę na przebudowę drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg-Chruściel. Jest to jeden z trzech etapów przebudowy popularnie zwanej"berlinki" Elbląg - Grzechotki (granica państwa). Za okołomiesiąc ruszą prace budowlane.

 

Prace na siódemce Jazowa-Elbląg

Z początkiem września ubiegłego roku rozpoczęto prace budowlane przyrealizacji projektu przebudowy drogi krajowej nr 7 w okolicach Elbląga.Inwestycja na odcinku od Jazowej do węzła Elbląg-Wschód ma usprawnić ruchtranzytowy poruszający się po tej drodze, zwiększyć poziom bezpieczeństwaoraz ułatwić powiązanie miasta Elbląga z jego obwodnicą do czasu budowydrogi ekspresowej S-7.

 

Berlinka: Elbląg - Grzechotki umowa podpisana

GDDKiA podpisała kontrakt o wartości ponad 141 mln zł na roboty budowlane wramach projektu przebudowy drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg - Grzechotki.

 

Przebudowany odcinek DK 7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ozakończeniu prac budowlanych, związanych z przebudową 14 km odcinka drogikrajowej nr 7 Jazowa – Elbląg. Współfinansowana ześrodków unijnych inwestycja ma udrożnić ruch tranzytowy i poprawićbezpieczeństwo.

 

662 mln zł za 14 km S7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S7. 14 km fragmentdwujezdniowej trasy Elbląg – Pasłęk będzie kosztować aż 662,3 mlnzł. Prace budowlane potrwają 22 miesiące.

 

Druga jezdnia S7 Elbląg ? Pasłęk już pod ruchem

28 lipca 2011 r. udostępniono do ruchu drugą jezdnię drogi ekspresowej S7 naodcinku Elbląg – Pasłęk. Prace budowlane o wartości 662 mln złrozpoczęły się jesienią 2008 r. i trwały 22 miesiące. Inwestycja zostaładofinansowana z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Prace prowadzone były na większości trasy poza istniejącą drogą. Inwestycjapolegała na budowie ponad 14 km odcinka dwujezdniowej drogi ekspresowej oprzekroju poprzecznym 2x2 od węzła „Elbląg Wschód” domiejscowości Pasłęk (węzeł „Pasłęk Północ”).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017