Wyszukiwałeś:

Element

. Znaleziono 724 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Element

Spróbuj też wyszukać: emble honda civic element sygnal dzwiekowy skoda fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 724 wszystkich):

Honda Element: Niezły puzzle!

Z wprowadzeniem na rynek w 2003 roku modelu Honda Element, japoński producentpokazał wszystkim, co jego zdaniem znaczy kreatywność w motoryzacji.

 

SUV o sportowych ambicjach

Pokazany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku,model Honda Element SC wejdzie na rynek amerykański już jesienią tego roku.Samochód ten przeszedł poważną metamorfozę czyniąca z niegoprawdziwie sportowy wóz.

 

Przyszłościowa Honda

Honda pracuje ostro nad nowymi modelami, które uderzą na ryneknajprawdopodobniej już w drugiej połowie tego roku. Jednym z tych samochodówbędzie model CR-V oraz Element w wersji sportowej.

 

Gestamp tłoczy coraz więcej dla VW

Od blisko dwóch lat w fabryce Gestamp we Wrześni trwają prace przyprodukcji elementów metalowych do samochodu marki Volkswagen. Ostatniohiszpański inwestor podpisał kolejny kontrakt z Volkswagenem na produkcjęelementów karoserii do caddy maxi.

 

Volvo z funkcją masażu

Najbardziej ekskluzywne modele Volvo - S80 i XC90 w wersji Executive w tym rokubędą jeszcze bardziej luksusowe. Powiększy się bowiem lista luksusowychelementów wyposażenia.

 

F1.09 - Nowy bolid Kubicy

Mniej elementów aerodynamicznych i gładkie opony - to cechy nowegobolidu BMW Sauber. "Przegląd Sportowy" przedstawia nowysamochód Roberta Kubicy oznaczony symbolem F1.09, dedykowany dostartów w przyszłym sezonie.

 

Sól niebezpieczna dla Focusów

W niektórych egzemplarzach modelu Ford Focus wyposażonego w silnikwysokoprężny może dojść do korozji elementów chłodzenia silnika.Największe prawdopodobieństwo wystąpienia tej wady może mieć miejsce wkrajach, gdzie zimą stosuje się duże ilości soli.

 

Niskie temperatury, a ochrona silnika

Jednym z największych wyzwań dla oleju silnikowego jest ochronaelementów silnika podczas rozruchu w niskich temperaturach. Uruchomieniesamochodu w takich warunkach, bez odpowiedniego smarowania, może powodowaćzużycie silnika, a z czasem narazić nas na wysokie koszty naprawy. Mimo iż zaoknami lato, warto za wczasu zdobyć wiedzę w tym temacie.

 

Turbo-dylemat

Turbosprężarka w samochodzie to teraz niemal codzienność. Przez lataprzyzwyczailiśmy się do turbodoładowanych silników diesla, teraz niedziwią już małe jednostki benzynowe wspomagane przez turbo. Jednak elementten wymaga szczególnego traktowania, a nie każdy o tym wie.

 

Ciężki żywot sprzęgła

Sprzęgło to element, który występuje we wszystkich samochodachwyposażonych w manualną skrzynię biegów. Wielu kierowcówzapomina o jego istnieniu, aż po kilku latach i kilkuset tysiącachkilometrów sprzęgło nierzadko daje znać o swoim końcu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017