Wyszukiwałeś:

Element

. Znaleziono 6078 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Element

Spróbuj też wyszukać: emble honda civic element sygnal dzwiekowy skoda fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6078 wszystkich):

Wszystko o samochodach Honda Element

Honda Element to przedstawiciel kompaktowych SUV-ów, bazujący na niektórych rozwiązaniach Hondy CR-V, choć różniący się od niej diametralnie, który przeznaczony jest wyłącznie na północnoamerykański rynek. Produkcja Hondy Element w amerykańskiej fabryce Hondy rozpoczęła się w 2003 roku.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Honda Element: Niezły puzzle!

Z wprowadzeniem na rynek w 2003 roku modelu Honda Element, japoński producentpokazał wszystkim, co jego zdaniem znaczy kreatywność w motoryzacji.

 

SUV o sportowych ambicjach

Pokazany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku,model Honda Element SC wejdzie na rynek amerykański już jesienią tego roku.Samochód ten przeszedł poważną metamorfozę czyniąca z niegoprawdziwie sportowy wóz.

 

Przyszłościowa Honda

Honda pracuje ostro nad nowymi modelami, które uderzą na ryneknajprawdopodobniej już w drugiej połowie tego roku. Jednym z tych samochodówbędzie model CR-V oraz Element w wersji sportowej.

 

Honda Element: Honda Element - tak inny że dziwne że to Honda.

4.75 Jeżdzę tym samochodem praktycznie odnowości. Jeździ się super. Obawiałem się o serwis ale okazało się że niepotrzebnie, wszystkie części , serwisówki są dostępne w Hondzie Poland. Wczasach globalizacji wiele części od Accorda a także od CRV jes...

 

Wątek na forum: Honda Element: Niezły puzzle!

Witam Witam - informuję że już jest w Polsce z prywatnego importu kilka sztuk, tak jeżdzę tą "zabaweczką" w automacie po warszawskich ulicach z dużą przyjemnością. Kolor czrny model EX 4x4 automat. onephoto.net/info.php3?id=387721 ~Witam Witam - informuję że już

 

Stalowe elementy toruńskiego mostu są już w produkcji

W wytwórni Mostostal Kielce S.A rozpoczęła się produkcja pierwszychstalowych elementów, które zostaną wykorzystane przy budowieestakad mostu przez Wisłę w Toruniu. Pierwszy transport dotrze do Torunia jużw połowie lipca. Elementy będą ważyć od 30 do 40 ton i będą miałymaksymalnie 35 metrów długości. W sumie na estakady zostanie zużyteprawie 9 tysięcy ton stali.

 

5 firm zainteresowanych Fabryką Elementów Złącznych

Pięć zainteresowanych firm złozylo swoje oferty nabycia FabrykiElementów Złącznych S.A. z Siemianowic Ślaskich. Prywatyzacjęprzedsiębiorstwa nadzoruje Ministerstwo Skarbu Państwa.

 

Pamiętaj o tym elemencie, może uratować życie

Kierowca jadący 100 km/h nieoświetloną drogą idącego lub stojącego napoboczu bez odblasków ma szansę zobaczyć z ok. 30 metrów. Tędrogę tak rozpędzony pojazd pokonuje w 1 sekundę. Elementy odblaskowepozwalają zauważyć pieszego w światłach samochodu z odległości 150metrów, a to już 7 sekund na odpowiednią reakcję i uniknięcietragedii.

 

Wątek na forum: Element drzwi przednich

WitamnPoszukuję elementu zaznaczonego na obrazku. Gdzie to można dostać ( oczywiście oprócz serwisu ). Potrzebna strona prawa i lewaZDJĘCIE POTRZEBEGO ELEMENTU ~KW

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017