Wyszukiwałeś:

Enzo

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Enzo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Kolejna ofiara Ferrari Enzo

Bogaci biznesmeni mają słabość do bardzo drogich samochodów,które sprawiają, że często zapominają oni o zdrowym rozsądku ipodstawowych prawach fizyki. Podobnie było w przypadku rosyjskiego deputowanegoSuleimana Kerimova, który kilka dni temu roztrzaskał Ferrari Enzo.

 

Ferrari od Edo

W kwestii tuningowania samochodów marki Ferrari ciężko sięwypowiadać, a jeszcze trudniej coś zrobić. Nie odstraszyło to jednak firmyEdo Competition, która postanowiła wziąć pod lupę Ferrari Enzo.

 

800KM? Czemu nie!

Firma Edo Competition dwa miesiące temu zaprezentowała koncept o nazwie EnzoXX. Inżynierowie postanowili jednak popracować jeszcze przy modelu iwycisnąć przy okazji więcej mocy.

 

Urus pokona Enzo?

Włoska stajnia z Sant Agata nie należy raczej do tych producentów,którzy na siłę próbują wyszukiwać dla siebie niszy. Firmapowstała między innymi po to by rywalizować z Ferrari i patrząc na historięlepiej lub gorzej się to udawało.

 

Nowe fakty o Ferrari F70

Stajnia z Maranello przygotowuje następcę Enzo. Aby auto było godne tegotytułu musi być lżejsze, mocniejsze i jeszcze bardziej naszpikowane nowymitechnologiami i włóknem węglowym.

 

700-konne V8 w Ferrari

Już od dłuższego czasu inżynierowie pracujący dla stajni z Maranellorozwijają projekt, który będzie następcą dla Ferrari Enzo. Nowe autootrzyma nowy silnik, który będzie mocniejszy od dotychczasowej V12-tki.

 

Enzo jak myśliwiec

Firma Gemballa znana jest w świecie motoryzacji z tuningowaniasamochodów marki Porsche. Tym razem na tapetę trafiła włoska produkcja- Ferrari Enzo, które zostało przemienione w pojazd przypominającysamolot.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017