Wyszukiwałeś:

Espace

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Espace

Spróbuj też wyszukać: espace III Renault Espace movano

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Vel Satis, Espace: Z odrobiną ekstrawagancji...

Design - daleki od klasycznego - jednych urzeka, innych irytuje. Ale budziemocje. Sprawia, że niewielu przejdzie obok tych modeli obojętnie. Już napierwszy rzut oka widać, że Espace i Vel Satis to przedstawiciele tej samejmarki.

 

Lifting Renault Espace

Marka Renault przedstawiła pierwsze oficjalne dane dotyczące odmłodzonegomodelu Espace. Francuski MPV dostępny będzie z nową gamą silników iwyposażeniem. Modyfikacje widoczne są także w wyglądzie.

 

Renault Espace: Cesarz klasy MPV

Renault Espace pochodzi z Francji i w pełni oddaje charakter tego państwa.Lubi być prekursorem nowych trendów, nie stroni od komfortu i skuteczniepotrafi maskować swoje ewentualne wady, przeobrażając je w cośintrygującego, a nawet w pewnym sensie pomysłowego.

 

Dwa modele zastąpią Espace

Jak podaje francuski dziennik, Les Echos, koncern Renault zamierza pójść wślady Forda i w miejsce obecnie sprzedawanego vana Espace wprowadzić dwaodrębne modele.

 

Małysz wybrał Renault!

Kadra polskich skoczków narciarskich oraz narciarzy alpejskich otrzymała dodyspozycji od Renault Polska flotę dziewięciu samochodów. Już na najbliższezawody w Hinterzarten Adam Małysz i spółka wybiorą się nowym RenaultEspace.

 

Wydłużona gwarancja Renault

Tak jak w przypadku nowej Laguny, tak i modele Vel Satis oraz Espace będąobjęte wydłużoną gwarancją, tj. na okres 3 lat lub do 150 tys. km.

 

Jeszcze bardziej komfortowy Espace

W sprzedaży pojawił się Renault Espace w limitowanej serii SL Voyage. Wersjata została doposażona w dodatkowe elementy zwiększające komfortpodróżowania.

 

Renault Espace nagrodzone po latach

Renault Espace otrzymał nagrodę Auto Trophy, niemieckiego magazynumotoryzacyjnego AutoZeitung. Ten rodzinny, luksusowy van  zapewnianiezwykłą przyjemność jazdy i jakość wykończenia odpowiadającąlimuzynie klasy wyższej.

 

Nie będzie "dużych" od Renault

Renault wstrzymuje wszelkie prace nad rozwojem modeli z segmentówwyższych od Laguny. Tym samym można spodziewać się opóźnienia wbudowie wersji produkcyjnej słynnego vana Espace.

 

25 lat Renault Espace

25 lat, cztery generacje i aż 1,2 miliona sprzedanych egzemplarzy - tonajkrótsza wizytówka pierwszego europejskiego minivana. Z tejokazji Renault wypuściło na rynek specjalną limitowaną edycję Espace 25th.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017