Wyszukiwałeś:

Estoque

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Estoque

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Nowe Lamborghini, czyli znów nic nie widać

Ostatnio producenci motoryzacyjni rozpoczęli nową grę ze swoimi klientami,dziennikarzami i wszystkimi, którzy się interesują nowościamirynkowymi. Pokazują niewielki urywek nowego modelu, z którego taknaprawdę nic nie wynika. Tak postąpiło też i Lamborghini.

 

Czterodrzwiowe "Lambo" oficjalnie

Po serii zdjęć przyprawiających fanów marki spod znaku byka o mękiTantala, w końcu udostępniono pierwsze, półoficjalne zdjęcia nowegomodelu. Lamborghini Estoque będzie czterodrzwiowym autem na wzór sedana,pierwszym takim w historii włoskiej marki.

 

Coupe czy jeszcze limuzyna?

W ostatnich latach coraz większe zainteresowanie zdobywają samochody,które funkcjonują na pograniczu różnych segmentów, sąich mieszanką, bądź też tworzą całkowicie niszową półkę. Dlaprzykładu każdy chce mieć teraz sportowego SUV`a, rodzinne autko miejskie czyteż czterodrzwiowe coupe.

 

Nie będzie Lamborghini Estoque

Przynajmniej na razie. Ze względu na trudną sytuację w branżymotoryzacyjnej, Lamborghini odłożyło w bliżej nieokreśloną przyszłośćdecyzję co do produkcji swojego czterodrzwiowego modelu Estoque.

 

Ekologia z włoskiej stajni

Kiedy Lamborghini zaprezentowało zeszłej jesieni koncepcyjny model Estoquerozważano wprowadzenie silnika V8 wspomaganego przez hybrydową konstrukcję.Teraz jest już w stu procentach pewne, że za jakiś czas na drogach pojawisię hybrydowe Lamborghini.

 

Wykorzystają Porsche Panamera

Volkswagen po przejęciu Porsche zaczyna powoli wykorzystywać możliwości itechnologię stworzną przez inżynierów sportowej marki. Mimo iżwcześniej Porsche zapowiadało, że nie zamierza dzielić platformy modeluPanamera, Volkswagen ma całkiem inne plany.

 

Estoque w Kolonii

Miało go nie być, ale oto pojawił się na publicznej drodze. Mowa oczterodrzwiowym Lamborghini Estoque, którego rozwój miał zostaćwstrzymany kilka miesięcy temu. Okazuje się jednak, że w niewyjaśnionychokolicznościach auto pojawiło się w niemieckiej Kolonii.

 

Gorące Lambo w arktycznym mrozie

Następca Lamborghini Murcielago jest już prawie gotowy. Świadczą o tymzdjęcia, które ukazują samochód podczas testów warktycznym klimacie Skandynawii.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017