Wyszukiwałeś:

Euro X

NCAP X

. Znaleziono 104 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Euro NCAP

Spróbuj też wyszukać: euro ncap testy zderzeniowe euro ncap film

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 104 wszystkich):

Euro NCAP: Cztery na pięć

Na koniec roku organizacja Euro NCAP postanowiła przeprowadzić testyzderzeniowe sześciu samochodów. Wśród nich znalazł sięMercedes Klasy C, Volvo V70 i Renault Laguna i Mazda 2. Wszystkie czteryotrzymały maksymalny wynik, pięciu gwiazdek.

 

Euro NCAP: Bezpieczeństwo czy marketing?

Jeszcze kiedyś, przed trzema, czterema laty, wynik pięciogwiazdkowy zaochronę podczas testów zderzeniowych Euro NCAP był marzeniem wszystkichchyba producentów wytwarzających samochody. Dziś, kiedy taki rezultatpowoli staje się normą, pojawia się pytanie, czy rzeczywiście auta stająsię tak bezpieczne, czy też może producenci nauczyli się odpowiednioprzygotowywać swoje modele.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Euro NCAP: Dzieci coraz bezpieczniejsze

Najnowsza faza testów zderzeniowych przeprowadzonych przez organizacjęEuro NCAP, w której przetestowane zostały Hyundai i10, Seat Ibiza, AudiA4, Skoda Superb, Ford Kuga, Citroen Berlingo oraz Volkswagen Caravelle,pokazała, iż producenci coraz większą wagę przykładają także do ochronydzieci. Wszystkie modele uzyskał cztery gwiazdki w tej kategorii testów.

 

Euro NCAP: Bez ESP nie będzie 5 gwiazdek

Od przyszłego roku czeka nas poważna zmiana w systemie ocenianiaprzeprowadzanych przez Euro NCAP testów zderzeniowych. Będzie jednaogólna ocena, a jedną z jej składowych będzie obecność aktywnychsystemów bezpieczeństwa.

 

Euro NCAP: Dwunastka przetestowana

Aż 12 modeli zostało poddanych testom zderzeniowym Euro NCAP nie tylko wostatniej tegorocznej fazie testów, ale i ostatniej ocenianej wedługobecnego systemu. Najlepiej wypadło Renault Megane, którewyrównało najlepszy w historii wynik uzyskany przez Nissana Qashqai.

 

Euro NCAP: Jakie modele mają bezpieczne fotele?

Pięć gwiazdek w testach zderzeniowych wcale nie musi oznaczać, że w raziekolizji nic nam nie grozi. Powód? Nie badano dotąd bezpieczeństwapodczas uderzenia w tył auta. Od przyszłego roku będzie to stały punkttestów, zaś teraz Euro NCAP opublikowało pierwsze wyniki tego typutestów przeprowadzonych przy okazji tegorocznych próbzderzeniowych. Wyniki mogą zaskoczyć...

 

KIA Soul na piątkę w Euro NCAP

W opublikowanych dzisiaj, najnowszych wynikach testów zderzeniowych EuroNCAP samochód Kia Soul otrzymał w rankingu tej organizacji najwyższąocenę pięciu gwiazdek. Osiągnięte przez Kia Soul wyniki – odpowiednio87%  w zakresie ochrony pasażerów dorosłych i 86% w zakresieochrony dzieci oraz 86% dla wyposażenia bezpieczeństwa – plasują tenmodel w czołówce najbezpieczniejszych pojazdów segmentu B.

 

Euro NCAP: Hybrydy są bezpieczne

Aż siedem na osiem przetestowanych przez Euro NCAP modeli uzyskałomaksymalną, pięciogwiazdkową ocenę za ochronę podczas testówzderzeniowych. Bardzo dobrze wypadły m.in. dwie hybrydowe nowości - HondaInsight oraz Toyota Prius.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Euro NCAP".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017