Wyszukiwałeś:

Euro X

V X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Euro V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Największy zlot fanów marki Jeep

Tegoroczna edycja Euro Camp Jeep 2007, największej imprezy zrzeszającej fanówi entuzjastów samochodów marki Jeep przyciągnęła prawie dwa tysiąceodwiedzających. W tym roku impreza odbyła się w malowniczym regionie Rodanu iAlp, w południowej Francji.

 

Najoszczędniejszy Golf

Na zbliżających się targach we Frankfurcie Volkswagen zaprezentuje łączniesześć swoich modeli w wersji Bluemotion, w tym m.in. Golfa. Średnie spalaniena poziomie 4,5 l/100 km czyni z niego jednego z najbardziej ekonomicznychmodeli w segmencie kompaktów.

 

Euro NCAP: Bezpieczeństwo czy marketing?

Jeszcze kiedyś, przed trzema, czterema laty, wynik pięciogwiazdkowy zaochronę podczas testów zderzeniowych Euro NCAP był marzeniem wszystkichchyba producentów wytwarzających samochody. Dziś, kiedy taki rezultatpowoli staje się normą, pojawia się pytanie, czy rzeczywiście auta stająsię tak bezpieczne, czy też może producenci nauczyli się odpowiednioprzygotowywać swoje modele.

 

Golf VI już w sprzedaży!

Ruszyła przedsprzedaż Volkswagena Golfa szóstej generacji, niestety narazie tylko za naszą zachodnią granicą. Ceny tego europejskiego bestsellerazaczynają się od 16.500 euro. W Polsce sprzedaż Golfa VI ruszy w połowiepaździernika.

 

Lepiej niż Euro V

Dwie serie ciężarowe Volvo - FH i FM, które już w przyszłym rokupojawią się z silnikami spełniającymi normę emisji spalin EEV, będączystsze niż wymaga tego norma Euro V, jaka zacznie obowiązywać odpaździernika 2009 r.

 

Bolońskie premiery Toyoty

Podczas wystawy Bologna Motor Show Toyota zaprezentowała trzy swoje odmłodzonemodele: Aygo, Yarisa i RAV4. Poza typowymi dla liftingu zmianami zewnętrznymi iwnętrza, wzbogacono wyposażenie, zaś wszystkie wersje silnikowe wpisują sięw nową filozofię konstruowania napędów Toyota Optimal Drive.

 

Euro VI dla ciężarówek od 2012 r.

16 grudnia Parlament Europejski przyjął propozycję Komisji Europejskiejdotyczącą standardów emisji spalin oraz dostępu do danych technicznychsłużących naprawie samochodów, czyli tzw. rozporządzenie Euro VI.

 

Nowy silnik na (euro)piątkę

Mercedes Sprinter to już ikona w tematyce samochodów dostawczych.Niemiecka marka po raz kolejny wyznacza w swojej historii kolejny kamieńmilowy. Dzięki nowej generacji silników diesla (OM651), skrzyniombiegów (Eco Gear) jest bardziej ekologiczny, oszczędniejszy imocniejszy.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Honda CR-V po zmianach

Nadwozie i wnętrze Hondy CR-V z rocznika modelowego 2010 przeszło stylistycznylifting, a całość została zmodernizowana i uzupełniona nowymipodzespołami, takimi jak silnik wysokoprężny, po raz pierwszy w tym modeluwspółpracujący z automatyczną skrzynią biegów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Euro V".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017