Wyszukiwałeś:

Europa

. Znaleziono 5297 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Europa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5297 wszystkich):

Rajd Polski wraca do Mistrzostw Europy

Przyszłoroczona, 67. edycja Rajdu Polski powróci do rangi rundyRajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy. FIA właśnie przedstawiła oficjalnykalendarz startów mistrzostw Starego Kontynentu.

 

RME: Sołowow ponownie Wice-Mistrzem Europy

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) po raz drugi z rzęduzostali rajdowymi Wicemistrzami Europy. Polacy wywalczyli tytuł w czasie RallyDu Valais w Szwajcarii - ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw.

 

Cadillac - Powrót do Europy przez Genewę

General Motors zapowiedział powrót marki Cadillac do Europy. W tym celuzostanie powołana oficjalna komórka koncernu, reprezentowana jakoCadillac Europe.

 

Koniec Lotusa Europa

Europejski oddział marki Lotus przestał już przyjmować zamówienia namodel Europa. To oznacza, że produkcja samochodu zostanie niebawem zakończona.

 

Najpopularniejsze "używki" w Europie

Kto szuka do kupienia Volkswagena Golfa z drugiej ręki, w Europie będzie miałnaprawdę spory wybór. W ciągu pierwszego półrocza 2010 roku,było to najchętniej poddawane obrotowi wtórnemu auto na rynkach StaregoKontynentu.

 

Europa największym rynkiem samochodów elektrycznych

- Europa może stać się największym rynkiem na świecie dla samochodównapędzanych elektrycznie. - przewiduje biuro analityczne J.D. Power andAssociates z Kalifornii.

 

Chrysler 200 w Europie

Fiat wprowadzi do Europy Chryslera 200 pod marką Lancia. Możliwe, że autobędzie się nazywać Flavia.

 

Mały Prius nie trafi do Europy

Źródła podają, że silna pozycja japońskiego jena prawdopodobniespowoduje, że wprowadzanie do sprzedaży w Europie nowego małego Priusabędzie dla Toyoty nieopłacalne.

 

Ceny paliw w Europie. Gdzie warto tankować?

Jak co roku zbliżające się Święta Wielkanocne spowodują wzmożony ruch nadrogach całej Europy. W związku tym niemiecki automobilklub ADAC postanowiłzweryfikować, jak kształtują się średnie ceny paliw w różnychkrajach Starego Kontynentu. Z raportu wynika między innymi, że cenysurowców w Polsce w porównaniu z innymi państwami, nie są ażtak wrogie kierowcom.

 

Sprzedaż aut w Europie - pierwszy kwartał na dużym plusie

Polacy w marcu zaatakowali salony samochodowe i kupili znacznie więcej autniż przed rokiem. Ogólnie cała Europa zakończyła marzec i pierwszy kwartał na plusie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017