Wyszukiwałeś:

EurotaxGlass X

s X

Polska X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EurotaxGlass s Polska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Hybrydą taniej?

Technologia hybrydowa nie jest już postrzegana jako futurystyczna i znajdujenabywców także w Polsce. Mimo że auta te są dość drogie przyzakupie, odwdzięczają się niskim zużyciem paliwa. Można się jednakrozczarować przy odsprzedaży.

 

Po używane do... Polski?

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy tego roku do Polski sprowadzono jużponad 150 tys. używanych aut wobec prawie 1 mln w 2007 roku. Importerom sprzyjacoraz tańsze euro, co powinno powodować, że auta z UE powinny miećkonkurencyjną cenę do tych w naszym kraju. Tymczasem z zestawienia GP wynika,że w wielu przypadkach najtaniej auto można kupić w Polsce - informuje GazetaPrawna (GP) wspónie z firmą analityczną EurotaxGlass`s.

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Unas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachniemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet itylko dwie wady.

 

Trudna sytuacja „ciężkiego” segmentu

Początek roku nie przyniósł większych zmian na rynku samochodówciężarowych. Nadal panuje zapaść i firmy transportowe nie są zainteresowanezakupem sprzętu, a podaż nowych i używanych pojazdów znacznieprzewyższa popyt.

 

Czy faktycznie są powody do zadowolenia?

Upłynął pierwszy kwartał 2009 roku na polskim rynku motoryzacyjnym.Przewidywane od pewnego czasu spowolnienie nie dało o sobie znać aż takbardzo. Z pewnością zmalała liczba aut używanych  w imporcie prywatnym.

 

Rynek pojazdów ciężarowych: brak perspektyw na poprawę

Pierwsza połowa bieżącego roku stała pod znakiem powolnej stabilizacji cenużywanych ciężarówek. Jednak okres ten już sskończył, a rynekponownie negatywnie zareagował na bardzo słaby popyt. Wartościciągników siodłowych Euro 2 i Euro 3 w ostatnich miesiącachgwałtownie spadły. Szczególnie dotyczyło to marek najtańszych narynku (Iveco, Renault), co spowodowane było większą dostępnością bardziejprestiżowych marek w atrakcyjnych cenach.

 

Rośnie sprzedaż nowych, spada import używanych

Wrzesień zaskoczył wszystkich niespodziewanym wzrostem sprzedaży, w stosunkudo poprzedniego miesiąca, samochodów nowych w Polsce donosi firmaanalityczna EurotaxGlass's. Bardzo wysoki wynik 24 991 sprzedanychpojazdów, okazał  się o około 8% wyższy niż przed rokiem.

 

Rynek ciężarówek kontra kurs euro

Początek roku przyniósł ożywienie i zdecydowaną poprawęnastrojów na rynku. To zasługa dobrych wyników sprzedażyużywanych samochodów ciężarowych. Jednak optymistyczne prognozynależy zweryfikować, ponieważ popyt na ciągniki siodłowe Euro 5 naglespadł. Według  ekspertów z EurotaxGlass's powodem jestumacniająca się w stosunku do euro złotówka.

 

Spadki wartości w segmencie C

Samochody należące do segmentu C, powszechnie zwane „kompaktami”,są nieprzerwanie najpopularniejszym segmentem aut, nie tylko na rynku polskim.Uznawane są za pojazdy najbardziej uniwersalne, stąd tak duże zainteresowanienimi kierowców.

 

Tak szkolą się Fleet Managerowie

Po sukcesie szkolenia w Bronisławowie dla centralnej Polski mobilna AkademiaFleet Managera przeniosła się do województwa świętokrzyskiego, akonkretnie do Starachowic. Zainteresowanie regionalnym szkoleniem byłoolbrzymie. 60 uczestników i 30 przedstawicieli sponsorów nienarzekało na brak atrakcji. Elementem dominującym były oczywiście wykłady.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EurotaxGlass s Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017