Wyszukiwałeś:

EurotaxGlass X

s X

Polska X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EurotaxGlass s Polska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Padnie rekord?

Wprawdzie do końca roku pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to jednak jużteraz można z dużym prawdopodobieństwem przewidywać, iż w tym rokusprowadzimy rekordową liczbę aut używanych.

 

Hybrydą taniej?

Technologia hybrydowa nie jest już postrzegana jako futurystyczna i znajdujenabywców także w Polsce. Mimo że auta te są dość drogie przyzakupie, odwdzięczają się niskim zużyciem paliwa. Można się jednakrozczarować przy odsprzedaży.

 

Trudna sytuacja „ciężkiego” segmentu

Początek roku nie przyniósł większych zmian na rynku samochodówciężarowych. Nadal panuje zapaść i firmy transportowe nie są zainteresowanezakupem sprzętu, a podaż nowych i używanych pojazdów znacznieprzewyższa popyt.

 

Czy faktycznie są powody do zadowolenia?

Upłynął pierwszy kwartał 2009 roku na polskim rynku motoryzacyjnym.Przewidywane od pewnego czasu spowolnienie nie dało o sobie znać aż takbardzo. Z pewnością zmalała liczba aut używanych  w imporcie prywatnym.

 

Rynek pojazdów ciężarowych: brak perspektyw na poprawę

Pierwsza połowa bieżącego roku stała pod znakiem powolnej stabilizacji cenużywanych ciężarówek. Jednak okres ten już sskończył, a rynekponownie negatywnie zareagował na bardzo słaby popyt. Wartościciągników siodłowych Euro 2 i Euro 3 w ostatnich miesiącachgwałtownie spadły. Szczególnie dotyczyło to marek najtańszych narynku (Iveco, Renault), co spowodowane było większą dostępnością bardziejprestiżowych marek w atrakcyjnych cenach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EurotaxGlass s Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017