Wyszukiwałeś:

EurotaxGlass X

s X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: EurotaxGlass s

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Spadające ceny samochodów SUV

Ceny jednorocznych samochodów z segmentu SUV są teraz niższe średnio o 7procent niż rok temu, wynika z raportu opracowanego przez Eurotax Glass`s.Jednym z czynników powodujących to zjawisko, jest szersza dostępność tegotypu modeli.

 

Koreańczycy rosną w siłę

Z ostatniego raportu przeprowadzonego przez EurotaxGlass`s wynika, żekoreańscy producenci samochodów wzmacniają coraz bardziej swoją pozycję naeuropejskim rynku motoryzacyjnym.

 

Padnie rekord?

Wprawdzie do końca roku pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to jednak jużteraz można z dużym prawdopodobieństwem przewidywać, iż w tym rokusprowadzimy rekordową liczbę aut używanych.

 

Hybrydą taniej?

Technologia hybrydowa nie jest już postrzegana jako futurystyczna i znajdujenabywców także w Polsce. Mimo że auta te są dość drogie przyzakupie, odwdzięczają się niskim zużyciem paliwa. Można się jednakrozczarować przy odsprzedaży.

 

Po używane do... Polski?

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy tego roku do Polski sprowadzono jużponad 150 tys. używanych aut wobec prawie 1 mln w 2007 roku. Importerom sprzyjacoraz tańsze euro, co powinno powodować, że auta z UE powinny miećkonkurencyjną cenę do tych w naszym kraju. Tymczasem z zestawienia GP wynika,że w wielu przypadkach najtaniej auto można kupić w Polsce - informuje GazetaPrawna (GP) wspónie z firmą analityczną EurotaxGlass`s.

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Unas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachniemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet itylko dwie wady.

 

Używane samochody wciąż nie tanieją

Słabsze euro i import aut nie wpłynęły na ceny samochodów używanych.Wyraźne wzrosty wartości aut to efekt wprowadzenia nowych modeli. Kupujemycoraz więcej młodszych samochodów, w dobrym stanie technicznym -informuje Gazeta Prawna (GP).

 

Trudna sytuacja „ciężkiego” segmentu

Początek roku nie przyniósł większych zmian na rynku samochodówciężarowych. Nadal panuje zapaść i firmy transportowe nie są zainteresowanezakupem sprzętu, a podaż nowych i używanych pojazdów znacznieprzewyższa popyt.

 

Używane Hyundaie będą w cenie

Najnowsze analizy EurotaxGlass's dotyczące wartości rezydualnejpojazdów pokazują, iż spadek wartości najnowszych modeli Hyundaia zrodziny "i" będzie niższy od średniej dla danych segmentów.

 

Rośnie sprzedaż nowych, spada import używanych

Wrzesień zaskoczył wszystkich niespodziewanym wzrostem sprzedaży, w stosunkudo poprzedniego miesiąca, samochodów nowych w Polsce donosi firmaanalityczna EurotaxGlass's. Bardzo wysoki wynik 24 991 sprzedanychpojazdów, okazał  się o około 8% wyższy niż przed rokiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "EurotaxGlass s".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017