Wyszukiwałeś:

Expert

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Expert

Spróbuj też wyszukać: tourneo expert filtr expert 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Ruszają szkolenia nt. GVO

Od 1 listopada w Polsce zaczną obowiązywać przepisy europejskiegorozporządzenia GVO, które radykalnie liberalizują rynek dealerski. Wpaździerniku odbędą się szkolenia, które mają pomócróżnym podmiotom działającym na rynku motoryzacyjnym zrozumieć noweprzepisy.

 

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Najnowsze seminaria Fundacji Multi-Expert, które odbędą się w dniach 19-20października w Katowicach, obejmują temat postępowania antymonopolowego wsprawie metod likwidacji szkód komunikacyjnych w PZU S.A.

 

Kolejna, dostawcza trójka z Sevel

Koncern PSA i Fiat wspólnie zaprezentowali najnowszą linię lekkichsamochodów dostawczych opartych na tej samej płycie podłogowej. Wyprodukowanew fabryce Sevel/Francja: Fiat Scudo, Peugeot Expert i Citroen Dispatch/Jumpydostępne będą w sprzedaży od drugiej połowy stycznia 2007 roku.

 

Mitsubishi i Nissan rozszerzają współpracę

Firmy Mitsubishi Motors Corporation oraz Nissan Motor Co. ogłosiły, iżzamierzają rozszerzyć swoją dotychczasową współpracę w zakresie produkcjii wymiany oryginalnych produktów (OEM - Original Equipment Manufacturing).

 

Miejski ekspert Volkswagena

Moda na samochody typu retro w nowym ubraniu jest jak najbardziej na fali.Kolejnym producentem, który zamierza już po raz kolejny "odgrzać" jeden zestarych i kultowych modeli, jest Volkswagen. Samochód o nazwie City Expert,czyli kontynuacja Beetla, zostanie zaprezentowany za kilka dni we Frankfurcie.

 

Jumpy, Expert, Scudo - auta dostawcze roku 2008

Projekt koncernów PSA i Fiat wzmacnia pozycję obu firm w segmencie autużytkowych. Bliźniacze modele obu producentów Jumpy, Expert i Scudo zostaływybrane "Samochodami dostawczymi roku 2008".

 

Peugeot Bipper „ Międzynarodowym Vanem Roku ”2009

Peugeot BIPPER otrzymał  23 września , na 62. Międzynarodowym SalonieSamochodów Użytkowych w Hanowerze, nagrodę „ Międzynarodowy VanRoku” 2009. Po tytule przyznanym dla Peugeot Experta w 2008, Marka zostajewyróżniona  drugi rok z rzędu.

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017