Wyszukiwałeś:

F X

CELL X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F CELL

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowy koncept Mercedesa

Podczas nadchodzących targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentuje nowoczesne studium koncepcyjne o nazwie BlueZero. Na tym projekciebędzie bazować kolejna generacja Mercedesa Klasy B.

 

Ekologiczna bryczka

Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się nawiązywanie w stylistycesamochodów do dawnych czasów. Przykład tak zwanego"retro" mamy okazję podziwiać w kilku modelach jeżdżących ponaszych drogach. Tymczasem Mercedes poszedł krok dalej i połączył styl retroz najnowocześniejszą technologią.

 

Mercedes na ogniwa paliwowe w trasie

Napędzany ogniwami paliwowymi F-Cell Roadster, zbudowany w zakładachMercedes-Benz w Sindelfingen, pokonał historyczną trasę dla uczczeniapierwszej długodystansowej podróży w historii automobilizmu.

 

Seryjny Mercedes na wodór

To nowa era w motoryzacji. Mercedes po raz pierwszy wprowadza do swojej gamyauto zasilane za pomocą wodoru. Mercedes Klasy B F-Cell trafi doklientów juz na początku przyszłego roku.

 

Mercedes wypuszcza Klasę B F-CELL

Mercedes-Benz wypuszcza na rynek pierwszą serię samochodów z ogniwempaliwowym: Klasę B F-CELL. Ten przyjazny dla środowiska model zasilanyelektrycznie charakteryzuje się cechami zbliżonymi do 2-litrowego silnikabenzynowego i jest w pełni przystosowany do codziennego użytku.

 

Wodó(r)ewolucja

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego piserza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "F CELL".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017