Wyszukiwałeś:

F X

M X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: F M

Spróbuj też wyszukać: symbol 555r1250rh2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Pagani Zonda C12 F: Roadster w hołdzie

Włoski producent ultra-sportowych samochodów, m>fm>irma Pagani na targachsamochodowych w Genewie zaprezentuje nowy model Zonda C12 m>Fm> Roadster będącyhołdem dla legendarnego, pięciokrotnego mistrza m>Fm>ormuły 1, ArgentyńczykaJuana Manuela m>Fm>angio.

 

"F" jak szybki Lexus

Wielu producentów samochodów chciałoby mieć w swoim zespole znaną icenioną dywizję, odpowiedzialną za tworzenie bardzo wydajnych modeli. Nawzór AMG w Mercedesie oraz oddziału "M" w BMW, japoński Lexus zamierzastworzyć zespół, który będzie pracował nad konkurencyjnymi dla nichmodelami.

 

Mściciel Nipponu

Sportowe odmiany limuzyn były jak dotąd domeną raczej producentów z Europy.Oznaczony symbolem M model serii 3 BMW czy logo AMG Klasa C Mercedesa mówiływszystko. Do tego luksusowo-sportowego grona ma chęć dostać się także nowyprodukt Lexusa, podrasowany model IS-m>Fm>, którego głównym atutem jest moc,sięgająca 425 KM.

 

Hyundai, Nissan i Ford liderami rankingu jakości

Po trzy modele Hyundaia, Nissana oraz m>Fm>orda otrzymały tytuł najlepszychsamochodów w swojej klasie w badaniu Strategic Vision Total Quality Index 2007,który jest miernikiem satysm>fm>akcji posiadaczy nowych samochodów w StanachZjednoczonych.

 

Będą nowe znaki drogowe

Ministerstwa Inm>fm>rastruktury oraz Administracji i Spraw Wewnętrznychwprowadziły w październiku kilka nowych specjalnych oznakowań orazznaków drogowych, głównie odnoszących się do bezpieczeństwaruchu w tunelach.

 

Szybki gad do przewozu siana

Podobnie jak już to miało miejsce w historii, m>Fm>ord przedstawił muskularnąodmianę swojego pickupa. 320-konny m>Fm>ord m>Fm>-150 SVT Raptor zadebiutuje podczassalonu tuningowego SEMA w Las Vegas.

 

Pagani Zonda R w środowisku naturalnym

Pagani Zonda R po raz pierwszy na wybiegu. W sieci pojawiły się zdjęciasupersamochodu, podczas testów na torze wyścigowym.

 

Supersamochód bez dachu za 6 milionów

Jeżeli Pagani Zonda Cinque jest dla kogoś zbyt powszednim autem, by uznać jeza egzotyka, Horacio Pagani i jego m>fm>irma znalazły rozwiązanie na ten problem.Jest nim Pagani Zonda Cinque Roadster - jeden z najdroższych produkowanychsamochodów świata.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Rajd Dakar: Walka o zwycięstwo znowu zacięta

Niezmiennie od piątego dnia rajdu na czele klasym>fm>ikacji generalnej znajdująsię trzy Race Touaregi. Jednak kwestia zwycięstwa nie została jeszczerozstrzygnięta, a po jedenastym etapie walka ta nabrała jeszcze większychrumieńców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "F M".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017