Wyszukiwałeś:

FCX X

Clarity X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FCX Clarity

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Honda FCX Clarity: Ogniwa na start

Na międzynarodowym salonie samochodowym w Los Angeles Honda zaprezentowałaseryjną wersję modelu FCX Clarity, auta napędzanego ogniwami paliwowymi.Japończycy zapowiedzieli również, że pierwsze egzemplarze tego autapojawią się w sprzedaży już latem przyszłego roku.

 

Po"Pilot"ować Hondę

Amerykański Oddział Honda Motor Co., Inc., poinformował, iż w styczniu 2008,podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Ameryce Północnej– NAIAS (North American International Auto Show) - w Detroit, zostaniezaprezentowany prototyp kolejnej generacji modelu Honda Pilot.

 

Honda FCX Clarity

Honda Motor Co. rozpoczęła komercyjną produkcję samochodu napędzanegowodorowymi ogniwami paliwowymi, który nie emituje do atmosfery żadnychtoksycznych spalin - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele firmy.

 

Ruszyła produkcja Hondy FCX Clarity

Wczoraj (16 czerwca), po 19 latach prac konstruktorskich, rozpoczęła sięseryjna produkcja Hondy FCX Clarity, pierwszego auta napędzanego ogniwamipaliwowymi i wydzielającego do atmosfery jedynie parę wodną.

 

Paryskie nowości Hondy

Opisywane już w naszym serwisie nowe generacje Hondy Insight oraz Jazz niebędą jedynymi nowościami na stoisku Hondy podczas paryskiej wystawy.Japoński koncern pokaże ponadto model Civic Hybrid po liftingu, koncepcyjnyCR-Z Hybrid Sports oraz napędzany ogniwami paliwowymi FCX Clarity.

 

Całkowicie nowa Honda Insight

Trochę w cieniu premiery trzeciej już generacji Priusa, na wystawiesamochodowej w Detroit zadebiutowało też nowe wcielenie Hondy Insight. Czyhybrydowa Honda będzie w stanie zawalczyć z dotychczasowym lideremwśród hybryd? Na polskim rynku nowy Insight pojawi się już w czerwcu.

 

Golf, Fiesta czy iQ?

Po jednym przedstawicielu z segmentu mini, małych oraz kompaktowych autzakwalifikowało się do finałowej rundy konkursu o tytuł World Car of theYear. Poza główną kategorią poznaliśmy również trójkifinalistów w pozostałych trzech kategoriach.

 

Honda rezygnuje z targów IAA

Coraz bardziej czarne chmury zbierają się nad wystawą samochodową weFrankfurcie, w końcu jedną z największych tego typu imprez na naszym globie.Decyzję o rezygnacji z udziału w tegorocznej edycji podjęła właśnie Honda.

 

Volkswagen Golf z tytułem World Car of the Year

Szósta generacja Volkswagena Golfa, która w sprzedaży jest odubiegłego roku, zdobyła prestiżowy tytuł najlepszego samochodu na świecie(World Car of the Year).

 

Dla kogo tytuł World Car of the Year 2010?

Ruszyła szósta edycja plebiscytu na światowy samochód roku.Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2010,którzy teraz poddawani będą intensywnym testom drogowym przez gronojurorów. Na zwycięzcę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.Wyniki zostaną bowiem ogłoszone 1 kwietnia przyszłego roku podczas wystawysamochodowej w Nowym Jorku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FCX Clarity".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017