Wyszukiwałeś:

FCX

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FCX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Nowe technologie Hondy

Honda prowadzi coraz bardziej zaawansowane prace nad nowymi technologiami,które już w niedalekiej przyszłości trafią do seryjnej produkcji.

 

Alternatywna Honda

Pomimo tego, że w ostatnich tygodniach ceny benzyny na światowych rynkachwykazują tendencję spadkowa, to jednak nie są one jeszcze na tyle niskie,żeby wstrzymać rozwój samochodów zasilanych alternatywnie. Przez ostatniemiesiące inżynierowie Hondy dopracowywali model zasilany ogniwem paliwowym.

 

Honda ofensywnie z hybrydami

200 000 hybrydowych aut rocznie. Tyle samochodów co rok, począwszy od 2009,chce sprzedawać Honda. W realizacji tego celu pomóc japońskiemu producentowima nowy model o napędzie hybrydowym, który cenowo ma być pozycjonowanyponiżej modele Civic Hybrid.

 

Honda FCX Clarity: Ogniwa na start

Na międzynarodowym salonie samochodowym w Los Angeles Honda zaprezentowałaseryjną wersję modelu FCX Clarity, auta napędzanego ogniwami paliwowymi.Japończycy zapowiedzieli również, że pierwsze egzemplarze tego autapojawią się w sprzedaży już latem przyszłego roku.

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

Honda FCX Clarity

Honda Motor Co. rozpoczęła komercyjną produkcję samochodu napędzanegowodorowymi ogniwami paliwowymi, który nie emituje do atmosfery żadnychtoksycznych spalin - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele firmy.

 

Ruszyła produkcja Hondy FCX Clarity

Wczoraj (16 czerwca), po 19 latach prac konstruktorskich, rozpoczęła sięseryjna produkcja Hondy FCX Clarity, pierwszego auta napędzanego ogniwamipaliwowymi i wydzielającego do atmosfery jedynie parę wodną.

 

Paryskie nowości Hondy

Opisywane już w naszym serwisie nowe generacje Hondy Insight oraz Jazz niebędą jedynymi nowościami na stoisku Hondy podczas paryskiej wystawy.Japoński koncern pokaże ponadto model Civic Hybrid po liftingu, koncepcyjnyCR-Z Hybrid Sports oraz napędzany ogniwami paliwowymi FCX Clarity.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017