Wyszukiwałeś:

FM

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FM

Spróbuj też wyszukać: T5 syncro 2 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Wczoraj wieczorem na ulicy Puławskiej w Warszawie doszło do tragicznego wskutkach wypadku, w którym zginęła jedna osoba, natomiast druga wstanie ciężkim walczy o życie. Jak podaje RMF FM, kierowcą samochodu byłznany dziennikarz motoryzacyjny Maciej Zientarski, natomiast pasażeremdziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

 

Nowy silnik w Volvo FM

Volvo zaprojektowało całkowicie nowy silnik, o pojemności 11 litrów,przeznaczony do ciągników siodłowych Volvo FM. Dzięki dużejładowności i małej masie własnej, pojazdy te stanowią idealne rozwiązaniew zastosowaniach, takich jak np. transport materiałów ciekłych isypkich luzem. Opracowano je z myślą o klientach działających w segmentach,w których Volvo widzi duże możliwości rozwoju.

 

Prawie jak w domu - nowe kabiny Volvo

Nowe wnętrza kabin samochodów ciężarowych Volvo FH i FM zostałyzaprojektowane w oparciu o opinie kierowców i firm transportowych, zmyślą o stworzeniu środowiska pracy charakteryzującego się optymalnąfunkcjonalnością, przestronnością i komfortem.

 

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo na wystawie IAA 2008

Głównym elementem stoiska Volvo Trucks będzie nowa gamasamochodów ciężarowych Volvo. Podczas wystawy pojazdy te zostaną poraz pierwszy poza granicami Szwecji zaprezentowane publicznie. Przyprojektowaniu nowej gamy pojazdów, Volvo Trucks skoncentrowało się naoptymalizacji otoczenia kierowcy i wprowadzeniu najnowocześniejszychsystemów bezpieczeństwa.

 

Alkolock - alkomat w ciężarówkach Volvo

Śmierć około jednej trzeciej spośród 40 000 osób, jakiecorocznie tracą życie na drogach Unii Europejskiej, ma bezpośredni związek zalkoholem. W celu propagowania bezpiecznej jazdy i zredukowania liczbyśmiertelnych ofiar wypadków drogowych Volvo Trucks wprowadza Alcolock.

 

Lepiej niż Euro V

Dwie serie ciężarowe Volvo - FH i FM, które już w przyszłym rokupojawią się z silnikami spełniającymi normę emisji spalin EEV, będączystsze niż wymaga tego norma Euro V, jaka zacznie obowiązywać odpaździernika 2009 r.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Zabrakło winiet przez opieszałość urzędników

Właśnie zaczął obowiązywać nowy cennik opłat drogowych. Już dziśporuszanie się po drogach kosztuje transportowców nawet dwa razy więcejniż dotychczas. Nie dość, że przewoźnicy są zbulwersowani wysokościąpodwyżek, przez urzędniczy bałagan nie sposób już dostać winiet znowymi stawkami - donosi RMF FM.

 

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nowąusługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najemsamochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz,oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura zostałajeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017