Wyszukiwałeś:

FR X

V X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FR V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Honda Element: Niezły puzzle!

Z wprowadzeniem na rynek w 2003 roku modelu Honda Element, japoński producentpokazał wszystkim, co jego zdaniem znaczy kreatywność w motoryzacji.

 

Rekordowy rok Hondy

Przedstawiciele Hondy Motor Co. ogłosili mijający rok rekordowym pod względemwielkości sprzedaży samochodów koncernu w Europie. Jednocześniezapowiedzieli dalszy wzrost w przyszłym roku.

 

Honda FR-V: W szóstkę w Hondzie

Minivany stają się coraz popularniejszymi samochodami. Nie dziwi więc, iżkażdy producent stara się mieć w swojej ofercie przynajmniej jeden takimodel. Z pewnością jednym z bardziej interesujących wydaje się być HondaFR-V.

 

Nowa Honda FR-V

Kompaktowy samochód Hondy o nazwie FR-V z segmentu MPV, posiadającycharakterystyczne dwa rzędy siedzeń pozwalające pomieścić sześć osób,dostępny będzie w roku modelowym 2007 wraz z nowymi jednostkami orazelementami wyposażenia.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Honda FR-V w odstawkę

Honda zdecydowała o zaprzestaniu produkcji swojego 6-miejscowego modelu FR-V.Ostatnie sztuki tego samochodu mają zjechać z taśm montażowych do końcalipca. Japońska marka najprawdopodobniej nie zdecyduje się na wprowadzenienastępcy tego modelu.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "FR V".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017