Wyszukiwałeś:

FR

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FR

Spróbuj też wyszukać: peugeot 207

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Honda FR-V: W szóstkę w Hondzie

Minivany stają się coraz popularniejszymi samochodami. Nie dziwi więc, iżkażdy producent stara się mieć w swojej ofercie przynajmniej jeden takimodel. Z pewnością jednym z bardziej interesujących wydaje się być HondaFR-V.

 

Seat Leon FR w Madrycie

Podczas tegorocznych targów Madrid Show, Seat zamierza pokazać światu swojąnową odsłonę eleganckiego oraz agresywnego modelu Leon FR. Poza modyfikacjamistylistycznymi auto otrzymało dwa nowe silniki o mocy 200 KM (benzynowy) i 170KM (diesel).

 

Leon FR już w sprzedaży

Do sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dealerskiej trafił właśnie nowy SeatLeon FR – usportowiona odmiana najpopularniejszego modelu hiszpańskiejmarki.

 

Nowa Honda FR-V

Kompaktowy samochód Hondy o nazwie FR-V z segmentu MPV, posiadającycharakterystyczne dwa rzędy siedzeń pozwalające pomieścić sześć osób,dostępny będzie w roku modelowym 2007 wraz z nowymi jednostkami orazelementami wyposażenia.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Seat Ibiza FR już gotowy

Jeszcze nie tak dawno temu tegoroczna edycja wystawy w Barcelonie stała poddużym znakiem zapytania. Okazuje się, iż nie tylko odbędzie się, ale ibędzie miejscem światowych premier kilku interesujących nowości, w tym SeataIbizy FR.

 

Ekskluzywna wersja Ibizy

Podczas targów motoryzacyjnych w Barcelonie Seat czuje się niczym ryba wwodzie, prezentując aż pięć światowych nowości. Jedną z nich jest SeatIbiza Bocanegra - specjalna wersja nowej generacji małego Seata.

 

Honda FR-V w odstawkę

Honda zdecydowała o zaprzestaniu produkcji swojego 6-miejscowego modelu FR-V.Ostatnie sztuki tego samochodu mają zjechać z taśm montażowych do końcalipca. Japońska marka najprawdopodobniej nie zdecyduje się na wprowadzenienastępcy tego modelu.

 

LF z 4-cylindrowym silnikiem FR EEV

Od początku stycznia 2010 roku wszystkie nowe pojazdy serii LF,wyposażone w silnik FR (4 cylindry, wszystkie wersje mocy) będą spełniaćwymagania normy EEV, bez dodatkowej opłaty.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017