Wyszukiwałeś:

FSI

. Znaleziono 91 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FSI

Spróbuj też wyszukać: tfsi tsi słownik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Skoda Octavia: Jej WIELKOŚĆ Octavia II

Jak sprawuje się silnik FSI?, jak Octavia radzi sobie podczas szybkiej jazdyautostradą? i ile miejsca znajdzie w nim dla siebie rodzina? Przeczytaj o tym wnajnowszym teście mojeauto.pl.

 

Nadchodzi Leon "Sportowiec"

Z początkiem marca br. do polskich salonów dealerskich zawita najnowszageneracja Seata Leon. Emanujący sportową elegancją nowy Leon klientom wPolsce oferował będzie zupełnie nową 2-litrową jednostkę o mocy 185 KM.

 

FSI w pigułce

Skrót FSI z języka angielskiego oznacza tyle co "Fuel Stratified Injection".Tłumacząc dosłownie jest to uwarstwiony wtrysk paliwa. Jest to jedna znajnowszych technologii stosowana obecnie w silnikach.

 

TSI - Rewolucja silnikowa

Po wielkich sukcesach silników TDI oraz FSI, Volkswagen ma zamiar wypuścić narynek nowatorską linię jednostek napędowych wyposażonych w technologiębenzynową TSI.

 

Jetta z nowymi silnikami

Na rynku niemieckim już dostępne. Mowa o dwóch nowych wersjach silnikowych zjednostką benzynową o pojemności 1,4 oraz o dwulitrowym dieslu zpiezotechnologią, a wszystko to w modelu Volkswagen Jetta.

 

Dwa nowe silniki w A5

Audi A5 rozszerza paletę silników w swoim najnowszym modelu - A5. Dotrzylitrowego diesla dołączą dwie jednostki - drugi silnik wysokoprężny opojemności 2,7 litra oraz benzynowy silnik FSI o pojemności 3,2 litra.

 

260-konny Superb od 152 tys. zł

Oferta Skody Superb na polskim rynku powiększyła się o kolejne wersjesilnikowe, w tym o najmocniejszą seryjnie produkowaną. Topowa Skoda zsilnikiem 3.6 FSI o mocy 260 KM kosztować będzie od 152 do 160 tys. zł.

 

Audi rezygnuje z dużych silników

Według najnowszych doniesień Audi zamierza zrezygnować a montowania w swoichsamochodach jednostek V6 i VR6 o pojemności 3,2 litra. Dodatkowo koncernzamierza zrezygnować z produkcji modelu S8.

 

Skoda Superb 3,6 FSI 4x4: Najmocniejszy w historii

Skoda ma obecnie dość trudne zadanie. Będąc pod rządami Volkswagena niepowinna, a właściwie nie może, wypuszczać lepszych aut niż robi to jejmacierzysta marka. A jednak mimo to modele naszych południowychsąsiadów często stanowią bardzo ciekawą alternatywę wobec tych,które mają swoje korzenie za naszą zachodnią granicą. Najlepszym tegoprzykładem jest Skoda Superb, która w swojej najmocniejszej wersjitrafiła nie tak dawno do naszej redakcji.

 

Audi R8 z otwieranym dachem

Zapierające dech w piersi osiągi oraz niezwykła przyjemność z jazdy zgłową w chmurach. Oto krótka charakterystyka jednej z najważniejszychpremier na stoisku Audi - R8 Spyder 5.2 FSI quattro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017