Wyszukiwałeś:

FXX

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FXX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Ewolucja Ferrari FXX

Program FXX, uruchomiony przez włoski koncern w 2005 roku zakładał stworzenienajbardziej zaawansowanego GT, jaki kiedykolwiek powstał ze stajni w Maranello.Po dwóch latach stworzono do niego pakiet ulepszeń.

 
 

Ferrari Enzo skończyło w Atlantyku

W tym roku pojawiła się kolejna, zdaniem Porsche rewolucyjna, odsłona modelu911. Producent przygotował na tą okazję specjalną prezentację.

 

Tak! Ferrari pracuje nad specjalną wersją LaFerrari

To musiało nastąpić prędzej czy później. Media motoryzacyjneplotkują, że w Maranello pracują nad specjalną wersją limitowanegoLaFerrari. Pytanie jest jedno: Czy Włosi przygotowują LaFerrari FXX?

 

Ferrari FXX K: Hybrydowa bestia na tor

Plotki pojawiały się już od dawna, w Internecie krążyły rendery auta.Dziś Ferrari uśmiecha się do wszystkich, a szeroko do konkurencjiprezentując po raz pierwszy oficjalnie model FXX K, który bazuje na LaFerrari.

 
 

Wszystkie egzemplarze Ferrari FXX K sprzedane

Ferrari FXX K przygotowane na tor, czyli hybrydowa bestia zbudowana na bazie LaFerrari została zaprezentowana w zeszłym tygodniu. Teraz już wiemy, ilepowstanie aut i jaką cenę trzeba było zapłacić za każdy z egzemplarzy.

 

Ferrari zbuduje jeszcze ostrzejszą wersję FXX K

Patrząc na poprzednie modele spod znaku "XX" można sądzić, żeFerrari pokusi się o dostarczenie jeszcze mocniejszego La Ferrari niż modelFXX K. Mowa tu o ewentualnej wersji FXX K Evoluzione.

 

Ferrari FXX K z różowym akcentem

Klienci Ferrari mają różne wymagania, ale czegoś takiego jeszcze niebyło. Chiński artysta zamówił specyficzne zestawienie kolorów.

 

Premiera Ferrari 488 GTB w Goodwood

Warto planować już czas na wakacje i uwzględnić czas od 25 do 28 lipca.Wtedy to odbywać będzie się "Festival of Speed" w Goodwood. W tymroku producent z Maranello pokaże unikatową kolekcję aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017