Wyszukiwałeś:

Fabia X

RS X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fabia RS

Spróbuj też wyszukać: honda type r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Skoda Fabia na rajdowo

W przyszłym roku Skoda będzie prowadzić intensywne prace nad budową oraztestami swojego rajdowego auta w kategorii S2000. Wersja rajdowa będzie opartana modelu Skoda Fabia.

 

Czeska strzała z segmentu B

Z zewnątrz niebieska, osadzona na białych felgach z pomiędzy którychwystają rasowe, czerwone zaciski hamulców. Wnętrze samochodu przyciemnione,sportowo zmodyfikowane. Pod maską turbodiesel i wysoki współczynnik jakoścido ceny. O kim mowa? Jasne, że... o specjalnej edycji Skody Fabii RS.

 

Bardzo żwawa Fabia

Takiej Skody Fabii nie zobaczymy na pewno w firmowych salonach czeskiej marki.Przerobiona przez pochodzącą znad Wełtawy firmę Brisk, muskularna wersjapopularnego kompaktu będzie dysponować mocą rzędu 494 KM.

 

Siedem milionów od fuzji

Od momentu przejęcia koncernu Skoda Auto przez grupę Volkswagena w 1991 roku,czeski koncern wyprodukował już siedem milionów samochodów.

 

Nowa twarz Octavii RS i Scouta

Po pojawieniu się na rynku pod koniec zeszłego roku nowej Octavii,odmłodzeniu poddane zostały również sportowa Octavia RS i OctaviaScout. Poza licznymi zmianami wzorniczymi oba auta oferują również nowerozwiązania technologiczne, w tym m.in. czujnik jakości powietrza w systemieklimatyzacji Climatronic oraz nowy system oświetlenia.

 

Nowa Fabia przyłapana

Trzy lata po premierze przyszedł czas na odświeżenie aktualnej wersji SkodyFabia. Zagranicznym reporterom portalu worldcarfans.com udało się przyłapaćmałą Czeszkę podczas testów w górskich rejonach Austrii.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Rajd Polski: Hirvonen polubił mazurskie szutry

Mikko Hirvonen jest liderem ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski po siedmiu odcinkachspecjalnych. W świetle niepowodzenia Sebastiena Loeba, który już napoczątku OS 4 urwał przednie koło, Fin jest na dobrej drodze do włączeniasię o pierwszy w karierze tytuł mistrza świata.

 

Nowa ciężarówka od Skody

Superb Combi Premia poszerza ofertę marki Skoda w zakresie samochodówz homologacją ciężarową. Dopłata do omawianego modelu jest taka sama, jak wprzypadku wersji limuzyna. Charakterystyka pojazdu, może zapewnić nowej,przestronnej Skodzie sukces wśród firm.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fabia RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017