Wyszukiwałeś:

Fabia X

Scout X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fabia Scout

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Fabia w wersji Scout oraz GreenLine

Choć niewątpliwie głównym bohaterem podczas wystawy samochodowej weFrankfurcie na stoisku Skody była Fabia kombi, to jednak warte uwagi byłytakże prototypowa Fabia Combi Scout oraz ekologiczna seria GreenLine.

 

Skoda Roomster Scout: Pozory często mylą

Skoda od jakiegoś czasu przeżywa swoje złote lata. Samochody marki znadWełtawy, niegdyś uważane za pojazdy dla "demoludów",pospolite, szare i nudne przeszły długą transformację ustrojową. Terazpotrafią być ciekawe, i co najlepsze, nawet modne. Od niedawna zaczynająwchodzić na niszowe wzgórza, wyznaczać pewne trendy. Czy Skoda RommsterScout będzie w stanie wdrapać się na szczyty dosłownie i w przenośni?

 

Skodą Fabią w teren

Na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem wystawy w Genewie, kiedy to będziemożna po raz pierwszy zobaczyć na żywo ten model, poznaliśmy pierwszeszczegóły oraz zdjęcia modelu Skoda Fabia Scout.

 

Siedem milionów od fuzji

Od momentu przejęcia koncernu Skoda Auto przez grupę Volkswagena w 1991 roku,czeski koncern wyprodukował już siedem milionów samochodów.

 

Nowa twarz Octavii RS i Scouta

Po pojawieniu się na rynku pod koniec zeszłego roku nowej Octavii,odmłodzeniu poddane zostały również sportowa Octavia RS i OctaviaScout. Poza licznymi zmianami wzorniczymi oba auta oferują również nowerozwiązania technologiczne, w tym m.in. czujnik jakości powietrza w systemieklimatyzacji Climatronic oraz nowy system oświetlenia.

 

Nowa Fabia przyłapana

Trzy lata po premierze przyszedł czas na odświeżenie aktualnej wersji SkodyFabia. Zagranicznym reporterom portalu worldcarfans.com udało się przyłapaćmałą Czeszkę podczas testów w górskich rejonach Austrii.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fabia Scout".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017