Wyszukiwałeś:

Fabia

. Znaleziono 268 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fabia

Spróbuj też wyszukać: fabia 1 4 fabia wymiary fabia kombi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 268 wszystkich):

Skoda Fabia: Mała czeska rakieta

Po tym jak zespół redakcyjny testował nową Octavię drugiej generacji,na jazdy do Mojeauto.pl trafiła jej mniejsza siostra. Starsza wiekiem Fabiaprzeszła w zeszłym roku operację plastyczną, co korzystnie wpłynęło najej wizerunek.

 

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Skoda Fabia kombi: Przemyślane kombi

Skoda Fabia z nadwoziem kombi pojawiła się w sprzedaży w 2000 roku. Co możnapowiedzieć po sześciu latach obecności tego modelu na polskim rynku? Sukces!I to taki, którego może pozazdrościć mu wiele innychsamochodów.

 

Oto nowa Fabia!

Wprawdzie zostało jeszcze trochę czasu nim w salonach zawita kolejna odsłonamodelu Skoda Fabia, warto już teraz zapoznać się z detalami, które zostałyujawnione przez czeskiego producenta na temat wersji o nadwoziu hatchback.

 

Fabia kombi na horyzoncie

Magazyn 'WhatCar?' ujawnił pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęcia oraz strzępinformacji na temat Skody Fabia w wersji kombi. Czeski model najprawdopodobniejpojawi się w sprzedaży na początku 2008 roku, a nie jak przypuszczanowcześniej pod koniec bieżącego roku.

 

Fabia kombi oficjalnie

Wrześniowe targi samochodowe IAA we Frankfurcie będą miejscem debiutu drugiejgeneracji Skody Fabia w wersji kombi. Producent ujawnił właśnie jej pierwszezdjęcia... póki co tylko z profilu.

 

Fabia w wersji Scout oraz GreenLine

Choć niewątpliwie głównym bohaterem podczas wystawy samochodowej weFrankfurcie na stoisku Skody była Fabia kombi, to jednak warte uwagi byłytakże prototypowa Fabia Combi Scout oraz ekologiczna seria GreenLine.

 

Skoda Fabia czy... Skoda Fabia – oto jest pytanie

Długo się zastanawialiśmy w redakcji, z jakim innym autem, porównaćnową Skodę Fabię? Stara była przecież klasą sama w sobie i trudno byłoznaleźć godnego rywala. Nowa nie powinna być gorsza, więc tym trudniej opodobnego konkurenta. W końcu wpadłem na genialny pomysł i wybrałem.Porównaliśmy nową Fabię z... nową Fabią.

 

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Skoda Auto Polska właśnie wprowadziła na rynek nowy model - ŠkodęFabia Van+, bazującą na niezwykle popularnej wersji nadwoziowej Fabii Combi zhomologacją kategorii N1 i możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

 

Skoda Fabia kombi: Rodzinnie i bez emocji

Samochód z segmentu B autem rodzinnym? Raczej pomysł bez sensu, nochyba, że mamy na myśli Skodę Fabię i to w dodatku w wersji kombi. Wprzypadku pierwszej generacji połączenie kombi i segmentu B zdało egzamin.Teraz tą samą drogą podąża Fabia II, która stoi przed niezwykletrudnym wyzwaniem - powtórzyć sukces swojej poprzedniczki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017