Wyszukiwałeś:

Favorit

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Favorit

Spróbuj też wyszukać: caddy 2 0 sdi favorit aparat zapłonowy SKODA

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

10 milionów w 101 lat

Od 1905 r., czyli daty powstania pierwszego samochodu w historii koncernu zMlada Boleslav, Skoda wyprodukowała już 10 milionów aut. Jubileuszowymmodelem, który opuścił linię produkcyjną 13 lipca, jest srebrna SkodaOctavia Combi.

 

Skoda Roomster: Dom(in)ator

Skoda należy do producentów, którzy nie atakują rynkusamochodowego co i rusz nowymi modelami. Od kwietnia 1991 roku, czyli od chwilikiedy czeska duma motoryzacji dołączyła do koncernu Volkswagena naeuropejskich drogach pojawiło się zaledwie sześć różnych modeliSkody (Favorit, Felicia, Fabia, Octavia I,II i Superb). Wszystkie, bez wyjątkuspotkały się w Polsce z dużym zainteresowaniem klientów. Czy podobniebędzie z najnowszym produktem czeskiej marki, Skodą Roomster?

 

Promowali LPG

Warszawskie Forum Gazowe to tradycyjne miejsce spotkań liczących się firmbranży gazowniczej zarówno rynku polskiego jak i europejskiego. W dniach13-14 marca br. w hotelu Victoria Sofitel odbyła się już XII edycja tejimprezy.

 

Milionowa Skoda z fabryki w Vrchlabi

Skoda Auto wyprodukowała w fabryce w Vrchlabí milionowy samochód- licząc od roku 1991, gdy ten największy czeski producent samochodówstał się częścią Grupy Volkswagen.

 

Siedem milionów od fuzji

Od momentu przejęcia koncernu Skoda Auto przez grupę Volkswagena w 1991 roku,czeski koncern wyprodukował już siedem milionów samochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017