Wyszukiwałeś:

Felicia

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Felicia

Spróbuj też wyszukać: superb II felicia-drozek zmiany biegów ford mondeo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

10 milionów w 101 lat

Od 1905 r., czyli daty powstania pierwszego samochodu w historii koncernu zMlada Boleslav, Skoda wyprodukowała już 10 milionów aut. Jubileuszowymmodelem, który opuścił linię produkcyjną 13 lipca, jest srebrna SkodaOctavia Combi.

 

Skoda Roomster: Dom(in)ator

Skoda należy do producentów, którzy nie atakują rynkusamochodowego co i rusz nowymi modelami. Od kwietnia 1991 roku, czyli od chwilikiedy czeska duma motoryzacji dołączyła do koncernu Volkswagena naeuropejskich drogach pojawiło się zaledwie sześć różnych modeliSkody (Favorit, Felicia, Fabia, Octavia I,II i Superb). Wszystkie, bez wyjątkuspotkały się w Polsce z dużym zainteresowaniem klientów. Czy podobniebędzie z najnowszym produktem czeskiej marki, Skodą Roomster?

 

Salon Pojazdów Odmiennych 2007

Już trzeci raz z rzędu dodatkową atrakcją Targów Techniki Motoryzacyjnej -Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne będzie plenerowa impreza: Salon PojazdówOdmiennych. Odbędzie się w przedostatnim dniu targów, w sobotę 12 maja wgodz. 10-15 na wewnętrznym placu MTP.

 

Pół miliona aut z fabryki Skody

Pięćsettysięczny pojazd Skody, wyprodukowany w fabryce w Kvasinach-zakładzie koncernu Skoda Auto z siedzibą w Mlada Boleslav - jest w drodze dowłaściciela.

 

Matiz kiedyś i dziś

W listopadzie FSO sprzedała sześć egzemplarzy modelu Matiz. Aż trudnouwierzyć, że jeszcze kilka lat temu był to samochód liczący się wścisłej czołówce liderów polskiego rynku motoryzacyjnego.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Milionowa Skoda z fabryki w Vrchlabi

Skoda Auto wyprodukowała w fabryce w Vrchlabí milionowy samochód- licząc od roku 1991, gdy ten największy czeski producent samochodówstał się częścią Grupy Volkswagen.

 

Skoda silniejsza na Bałkanach

Rozwija się zakład zajmujący się montażem samochodów Skody wSarajewie. W przyszłości ma szansę stać się atrakcyjnym partnerem dlafirmy, gwarantującym ciągłość sprzedaży i podniesienie poziomuświadomości tej marki na Półwyspie Bałkańskim.

 

Siedem milionów od fuzji

Od momentu przejęcia koncernu Skoda Auto przez grupę Volkswagena w 1991 roku,czeski koncern wyprodukował już siedem milionów samochodów.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017