Wyszukiwałeś:

Ferrari X

Dino X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ferrari Dino

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Ekstrawaganckie Porsche

Projektantom z włoskiego Studio Torino we współpracy z inżynierami RufAutomobile udało się stworzyć samochód, którego nie można ominąć bezsłowa. Wydawało się, że modele Porsche są już na tyle dokładne, że nieda się w nich zmienić czegokolwiek na lepsze..

 

Ferrari Dino

Jedna z najlepszych stajni samochodowych na świecie, umiejscowiona w Maranello,pracuje właśnie pełną parą nad nowym modelem. Będzie on kontynuacjąlegendarnego poprzednika, którego produkcja zakończyła się w 1976roku.

 

Luksusowa wioska Ferrari

Sławna i ceniona na całym świecie stajnia samochodów z Maranello otworzyławłaśnie całkowicie nowy kompleks mieszkalny przeznaczony dla swoichpracowników. W jego skład wchodzi przeszło 120 bardzo luksusowychapartamentów.

 

Historia targów w Genewie

Międzynarodowa wystawa samochodowa w Genewie (Salon International de l'Auto,Geneva Motor Show), organizowana przez Organisation Internationale desConstructeurs d'Automobiles, to jedna z najbardziej wyczekiwanych i obfitującaw największą liczbę premier tego typu impreza na Starym Kontynencie.

 

Ferrari od Edo

W kwestii tuningowania samochodów marki Ferrari ciężko sięwypowiadać, a jeszcze trudniej coś zrobić. Nie odstraszyło to jednak firmyEdo Competition, która postanowiła wziąć pod lupę Ferrari Enzo.

 

Massa nieprędko wróci na tor

Stan zdrowia Felipe Massy po dramatycznym wypadku podczas sobotnich kwalifikacjido Grand Prix Węgier, poprawia się z godziny na godzinę. Brazylijczyk zostałwybudzony ze śpiączki i być może jeszcze w tym tygodniu opuści szpital. Zakierownicę bolidu Ferrari nie wróci jednak zbyt szybko.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ferrari Dino".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017