Wyszukiwałeś:

Fiat X

Auto X

Poland X

. Znaleziono 349 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiat Auto Poland

Spróbuj też wyszukać: fiat auto poland plastal

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 349 wszystkich):

World Class Manufacturing - srebro dla Fiat Auto Poland w Tychach

W dniach 6 i 7 lipca b.r. tyski zakład Fiat Auto Poland został poddanykolejnemu audytowi pod kątem stosowania najlepszych i najskuteczniejszych metodzarządzania procesem produkcyjnym wg WCM. Grupa zagranicznych audytorówoceniała pod tym kątem stosowane w zakładzie procedury i uzyskana wysokaocena pozwoliła na przyznanie zakładowi certyfikatu SILVER LEVEL.

 

Fiat Auto Poland wart prawie 11 mld zł

Działająca na polskim rynku firma Fiat Auto Poland została wybrananajbardziej wartościową firmą wśród przedsiębiorstw przemysłumotoryzacyjnego w Polsce.

 

List do ambasadora w sprawie Fiata

Śląsko-Dąbrowska Solidarność zwróciła się do ambasadora Włoch zprośbą o interwencję w związku z łamaniem zasad dialogu społecznego w FiatAuto Poland.

 

20 lat Fiat Auto Poland w Polsce

Fabryka Fiat Auto Poland w Tychach to trzecia najważniejsza po Włoszech iBrazylii fabryka Fiata na świecie i jeden z największych i zakładówprodukcyjnych w Europie. W roku 2011 wyprodukowano łącznie 467 760samochodów, co oznacza, że co 44 sekundy z taśmy produkcyjnej fabrykizjeżdża gotowe auto, a dziennie zjeżdża ich ok. 1800 szt.

 

Fiat Auto Poland i zakończenie produkcji Pandy Classic

Spółka Akcyjna Fiat Auto Poland zabrała głos w sprawie pojawiającychsię ostatnio w mediach komentarzy dotyczących przyczyn zakończenia produkcji modelu Panda Classic w tyskim zakładzie Fiata.

 

Fiat Auto Poland liderem inwestycji nw badania i rozwój w Polsce

Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk (INE PAN) opublikował Raporto Największych Inwestorach w Badania i Rozwój w Polsce w 2012 roku. Wtym prestiżowym rankingu Fiat Auto Poland zdecydowanie zajął pierwsze miejsceprzed Grupą Bumar i Asseco Poland.

 

Złoto dla Fiat Auto Poland w Tychach

Tyski zakład Fiat Auto Poland otrzymał złoty medal w światowej klasyfikacjiWorld Class Manufacturing (WCM), międzynarodowej metodologii organizacji cykluprodukcyjnego i zarządzania fabrykami, które działają zgodnie znajwyższymi standardami na poziomie światowym w zakresie bezpieczeństwa,ekologii, utrzymania ruchu, logistyki oraz kontroli jakości.

 

Fiat Auto Poland zwiększył produkcję w Tychach

W pierwszym półroczu Fiat Auto Poland zwiększył produkcję w tyskichzakładach o 11.2%. W ciągu 6 miesięcy FAP wyprodukował ponad 170 tys. aut.

 

Nowy prezes i władze Fiat Auto Poland

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Fiat Auto Poland powołało Alfredo Leggero nafunkcję Prezesa Zarządu, którą będzie pełnił do końca obecnejkadencji Zarządu FAP. Alfredo Leggero zastapił Luigi Galante, któremupowierzone zostały nowe funkcje w ramach Fiat Chrysler Automobiles.

 

Fabryka Fiata w Tychach na plusie

Jedna z najlepszych europejskich fabryk samochodowych - zakłady Fiat AutoPoland w Tychach - ubiegły rok zakończyła na plusie. Niestety, szansa nazobaczenie aut z tej fabryki na polskich drogach jest minimalna, ponad 99 proc.z nich trafiło na eksport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiat Auto Poland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017