Wyszukiwałeś:

Fiat X

Chrysler X

Automobiles X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiat Chrysler Automobiles

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Nie będzie Fiata, będzie...

Owocem przejęcia przez Fiata koncernu Chrysler są spore reorganizacje wewłoskiej firmie. I to dość spore. Zarząd Fiata wyraził właśnie zgodę nareorganizację spółki i utworzenie Fiat Chrysler Automobiles,która to spółka ma lepiej radzić sobie w roli światowegoproducenta samochodowego.

 

Fiat Chrysler Automobiles tworzy bank

Proces przekształcania FGA Capital w FCA Bank dobiega końca. Nowaspółka, po uzyskaniu licencji bankowej we Włoszech, rozpoczniedziałalność w 16 krajach europejskich.

 

Fiaty dla studentów wrocławskiej Politechniki

Fiat uruchomił program "Fiat likes U", w ramach któregostudenci Politechniki Wrocławskiej będą mogli bezpłatnie korzystać z autwłoskiej marki, a także wziąć udział w programach stażowych przygotowanychprzez FCA.

 

Opóźnienia w Fiat Chrysler Automobiles

Włosko-amerykański koncern został zmuszony do przełożenia wielu premier swoich nowych aut. Dłużej poczekamy np. na nowego Jeepa Wranglera.

 

Pickup Fiata od Mitsubishi

Fiat Chrysler Automobiles i Mitsubishi Motors dogadują już ostatnie szczegóły kooperacji. Dzięki niej Fiat będzie sprzedawał w Europie swojego pickupa.

 

Czy Fiat połączy się z Peugeotem i Citroenem?

Szef koncernu Fiat Chrysler Automobiles, Sergio Marchionne, dość panicznieszuka partnera do współpracy. Ostatnie pogłoski sugerują kooperacjęz francuskim PSA.

 

Desperacka wyprzedaż w Fiacie trwa

Koncern Fiat Chrysler Automobiles, który nie może znaleźć solidnego partnera biznesowego, zamierza sprzedać podległego sobie poddostawcę i producenta części - Magneti Marelli. Włoski koncern potrzebuje oszczędności, by zrealizować plan odbudowy.

 

Fiat Chrysler Automobiles odkupuje wadliwe auta

FCA będzie zmuszone do odkupienia od właścicieli ponad pół milionaaut marek Dodge i Ram, których nie udało się doprowadzić do stanubezpiecznej używalności w trakcie akcji serwisowych. Są to głównieauta z dróg USA.

 

Fiat zmobilizował Światowe Dni Młodzieży

Papież Franciszek znany jest ze swojej skromności. Jak sam przyznaje, nie lubiwystawnych limuzyn i porusza się Fiatem 500L. Dlatego wybór aut doobsługi Światowych Dni Młodzieży padł właśnie na modele włoskiegokoncernu. Kardynał Stanisław Dziwisz podpisał umowę użyczeniasamochodów na potrzeby Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016.

 

Niemcy zakazują sprzedaży aut koncernu Fiata

Sprawdziły się podejrzenia, jakie rzucały niemieckie władze na włoskikoncern. Podejrzewano, że w autach koncernu Fiat Chrysler Automobileszamontowano podobne sterowniki, co w "oszukańczych" silnikach VW.Teraz Niemcy zakazali sprzedaży aut FCA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiat Chrysler Automobiles".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017